Этот Знак зодиака обязательно придет на помощь в трудную минуту.

У каждого человека бывают минуты слабости и грусти. Иногда, кажется, что весь мир настроен против вас. Астролог назвал знак зодиака, который поможет и поддержит в трудную минуту.

Рак

Этот знак зодиака запрограммирован на сострадание к своим близким. Он не только бескорыстно сможет вам помочь, но и всегда выслушает. Для Раков, помогать другим, это жизненная необходимость. Раков не раз предавали, поэтому они всегда готовы помочь, ведь знают насколько это важно для каждого.

Новини по темі

Ради трансплантации органов в Китае создали поросят с генами обезьяны.

Ученые мечтают выращивать органы для пересадки человеку.

Шахрайство в інтернеті. Як аферисти розводять довірливих українців на гроші й оголені фото та відео

Скільки б інформації про інтернет-шахраїв не з’являлося в Україні, цього замало. Адже аферисти продовжують – і успішно – використовувати старі методи, а також вигадують нові. І не завжди жертви йдуть жалітися правоохоронцям.

Пожежа в Одесі. Підпал заради документів з архіву БТІ vs нещасний випадок?

Пожежа в Одесі вже забрала життя дванадцяти людей. Окрім коледжу, у знищеній вогнем будівлі знаходились ще кілька підприємств. Зокрема, БТІ та його найцінніша частина – архів. Вогонь його не пощадив. Тому громадські активісти в Одесі вважають, що ...

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie