Українка Старікова завоювала бронзу на етапі Кубка світу з велотреку.

Змагання пройшли в Шотландії.

Олена Старікова виграла обидва заїзди за бронзу / фото: twitter.com/UCI_Track

Українська велогонщиця Олена Старікова завоювала бронзу на етапі Кубка світу з велотреку, що пройшов в Глазго, Шотландія.

Українка виступила у спринті, де вийшла в півфінал, але там в обох заїздах поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу-2019 в команді німкені Еммі Хінце.

Тим не менш, Олена все одно піднялася на п'єдестал. У двох гонках за бронзу вона обійшла німкеню Фредерік Софі та посіла підсумкове третє місце.

У загальному заліку Кубка світу Старікова набрала за минулий етап 400 очок і піднялася на шосте місце.

УНІАН раніше повідомляв про те, що велогонщиця Соловей принесла Україні медаль чемпіонату Європи.

Новини по темі

«Дніпро» на своєму майданчику здолав «Київ-Баскет» в Кубку ФІБА-Європа.

Відбувся матч 4-го туру групового етапу Кубка ФІБА-Європа.

Українка Сапсай виграла чемпіонат світу із самбо

Українська самбістка перемогла всіх суперниць.

Фінансування українського спорту в наступному році зросте - Гончарук.

У бюджеті України закладено понад чотирьох мільярдів.

Українські біатлоністи виступлять на Різдвяній гонці.

Оголошено персональний склад української команди на традиційний комерційний старт в Німеччині.