Зеленський попросив уряд Китаю про додаткову медичну допомогу.

Володимир Зеленський обговорив з послом Китаю в Україні питання протидії поширенню коронавірусу - Зеленський попросив уряд Китаю про додаткову медичну допомогу

Володимир Зеленський обговорив з послом Китаю в Україні питання протидії поширенню коронавірусу

Фото: president.gov.ua

Президент обговорив питання боротьби з коронавірусом з китайським послом

Президент України Володимир Зеленський прийняв новопризначеного посла Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуна.

Глава держави зазначив, що Фань Сяньжун уже має досвід роботи дипломатом у нашій країні, а сьогодні, у свій день народження, розпочав виконання обов’язків Посла Китаю в Україні. Зеленський привітав Фань Сяньжуна та побажав міцного здоров’я.

«Хочу побажати здоров’я вам та вашому народу. Сьогодні для всього світу, який бореться з коронавірусом, здоров’я є принципово важливим», – сказав президент.

Глава держави відзначив зусилля китайської влади, які дали змогу стабілізувати ситуацію з поширенням коронавірусу.

Він наголосив на зацікавленості України у вивченні китайського досвіду боротьби з цією хворобою та налагодженні обміну інформацією з китайськими медичними фахівцями.

Зеленський подякував за отримане з Китаю медичне обладнання та відзначив особисте сприяння у цьому Посла КНР.

Президент звернувся до китайського уряду з проханням надати Україні додаткову допомогу: необхідні тест-системи, медичне обладнання та лікарські засоби.

Окремо Глава держави висловив подяку за незмінну позицію Китаю стосовно підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.

Під час зустрічі також було обговорено можливості подальшого розвитку українсько-китайської торговельно-економічної співпраці.

Було відзначено, що Китай є одним з основних торговельних партнерів України, двосторонній товарообіг за підсумками 2019 року становив $12,8 млрд та має перспективи до подальшого збільшення.

Крім того, Зеленський обговорив з послом КНР можливості залучення в Україну інвестицій з Китаю, зокрема для реалізації інфраструктурних проектів.

Новини по темі

Дарья-грязные проруби: приметы и обряды 1 апреля

Православная церковь в этот день чтит память мучеников Хрисанфа и Дарии.

Зеленський починає робити українців господарями власної землі.

Ухваливши закон про відкриття ринку землі в Україні, Рада вирішила одне з головних для країни питань

Доба на фронті: загарбники вбили одного вояка й поранили двох, один військовик підірвався на російській міні.

За даними розвідки, 31 березня завдяки рішучій відповіді Об’єднаних сил ліквідовано трьох російських окупантів, іще одного було поранено. Наші військовослужбовці також

Детальный женский гороскоп с 1 по 5 апреля

 Астрологи расскажут о подводных камнях переходной недели.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie