До Італії кличуть українських медиків, обіцяють неймовірну зарплату.

У нас забирають медиків до Італії – платять 600 євро в день, щоб працювали у госпіталях де лікують хворих на коронавірус, пише 33kanal.

А вони на вагу золота зараз на Вінниччині і особливо в областях України, де немає медуніверситетів. під час пандемії.

Блискавично медзакладами Вінниччини пройшла інформація від рекрутів про це. Вони залишають свої координати через сітку лікарів і пропонують зайти на сайт, де йдуть повідомлення про те, що до Італії ОФІЦІЙНО запрошують наших лікарів і медсестер, особливо анестезіологів (без підтвердження їхнього диплома!!!) для роботи в госпіталях, які лікують важкохворих на коронавірус.

За 10 год. платять 600 євро. І забезпечують проживанням в цьому ж госпіталі та харчуванням.

І що найпроблемніше для нас усіх – вже є бажаючі!

– Так, я виявив бажання, – ділиться вінницький лікар – а яка мені різниця де лікувати – в нас чи там. Ризики однакові – але зарплата – просто неймовірна.

– А тебе не лякає те, що там вже 4-та частина медперсоналу захворіла?! І смертей здається за сорок.

– А у нас в автокатастрофах до 40 тис. гине за рік… але прагнуть купити машину… – відповідає. Тут я все життя на авто буду збирати – а там куплю за місяць.

Є й позитив – там беруть суто за віком! Тому вкотре нашою опорою залишаються пенсіонери та ті кому до неї 10 і менше років!

Але владі негайно потрібно звернути увагу на цю проблему – пропоную звернутись до меценатів і створити фонд премій та зрозуміло, що підняти зарплати! ЗАБЕРІТЬ ДЕ МОЖЕТЕ – А ЇМ ДАЙТЕ! Бо буде так як у Монастирському р-ні, Тернопільської обл. де 21 лікар захворів, 8-м написали заяви на звільнення! А це районна лікарня! І все!

Новини по темі

Мать двоих детей из Австралии поделилась рецептом похудения.

Джулия Мидоус из Австралии после рождения второго ребенка столкнулась с той же проблемой, с которой сталкиваются миллионы женщин во всем мире – она сильно набрала вес во время беременности.

Ученые вычислили правильную форму самых вкусных бутербродов.

Эксперты математическим путем доказали, что сэндвичи (бутерброды) треугольной формы вкуснее, чем прямоугольной.

В Україні пропонують за $10 тисяч «купити» здорових дітей-сиріт.

У всіх державних органах усиновлювачі стикаються з проблемами

Эти вещи лучше не держать на кухонной столешнице

 Если хочется обновить кухню без особых затрат и сделать рабочее место более удобным.

Зерошенко и Порошенский: В Сети показали мощную фотожабу на всех Президентов Украины.

В сети опубликовали необычную таблицу с коллажами из портретов всех Президентов Украины, которые постепенно совмещают черты друг друга.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie