Міжнародна компанія зацікавлена збудувати у Львові готель.

Сьогодні, 13 лютого, міський голова Львова зустрівся з представниками Raiffeisen Property Holding International. Міжнародна компанія зацікавлена зреалізувати у Львові масштабний проект з будівництва готелю.

ʺВи маєте дуже хорошу репутацію. Ми готові допомагати вам розвиватись у Львові. Ми шукатимемо ділянки, які найліпше підійдуть для будівництва готелю, та вже незабаром зможемо надати вам пропозиції. Разом подумаємо, як це правильно зробити.

Для мене це важливо. Я люблю готель Radisson Blu у Києві та Буковелі і хотів би, аби такий був і у Львовіʺ, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зокрема, представники Raiffeisen Property Holding International & Radisson відзначили, що вбачають у Львові нові можливості для співпраці.

ʺІдея з готелем Radisson Blu у нас з’явилась із будівництвом у Києві. Ми захотіли зробити подібне у багатьох інших містах. Ми знаємо про цей бізнес, і знаємо, що ми беремо на себе. У Львові ми шукаємо нові можливостіʺ, — додав Чарлі Пфеффер, генеральний директор групи.

Довідка про Property Holding International (RPHI)

Дочірньою компанією 100% RBI є Центр компетенцій нерухомості Райффайзен Банку Інтернешнл. RPHI розробляє та управляє об'єктами нерухомості в Австрії, Центральній та Східній Європі, які довгостроково стабільні за вартістю і не залежать від відповідних ринкових умов. Спектр послуг RPHI включає внутрішні розробки, а також комплексні послуги з нерухомості. Спочатку спеціалізуючись на офісних будівлях, RPHI тепер також має портфоліо в секторі житлового будівництва. Успішні розробки характеризуються позачасовою, привабливою архітектурою, енергоефективними та економічними з точки зору експлуатаційних витрат. Усі нові розробки з 2011 року отримали сертифікати зеленого будівництва (від ÖGNI, DGNB або LEED).

Успішні проекти включають офісний комплекс Expo 2000 у Софії, готель Radisson Blu у центрі Києва, багатоквартирний будинок ANTON у Відні та найвищий будинок у Румунії, SkyTower у Бухаресті.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові на фасадах будівель оселяться мистецькі твори.

Новини по темі

Беднее в три раза: Украина уступила Польще, России и Беларуси.

 Уровень дохода на душу населения в Украине составил 9700 долларов

Медіахолдинги просять Зеленського не втручатися у блокування супутникових каналів.

1+1 медіа та Медіа Група Україна закликали президента Володимира Зеленського не вводити мораторій на блокування супутникових каналів і вислухати позиції всіх сторін.

Минсоцполитики: Счет за жилищно-коммунальные услуги - вещь индивидуальная.

Механизм субсидий предполагает гибкий индивидуальный подход.

В Минэкоэнерго поделились идеями по «стимуляции национального производителя электромобилей» .

Украина после прихода крупного инвестора будет стимулировать производство электромобилей вместо льгот на их ввоз.

«А де наші вчені? Чому не роблять вакцину?»

Якщо розвиненому світу потрібні місяці на розробку вакцини і роки на її впровадження, треба бути ідіотом, щоб вважати, що наші вчені при на порядки меншому фінансуванні (на порядки - це коли не в рази, а в десятки разів) здатні це зробити швидше. ...

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie