Рада підтримала за основу законопроєкт про розвідку.

За проєкт проголосували 233 нардепи - Рада підтримала за основу законопроєкт про розвідку

За проєкт проголосували 233 нардепи

У законопроєкті Службу безпеки України виключили з переліку розвідувальних органів

Верховна Рада підтримала за основу у повторному першому читанні законопроєкт №2412-д «Про розвідку».

За нього проголосували 233 нардепи.

Зокрема, проєкт спрямовано на вдосконалення правових та організаційних засад функціонування розвідки, діяльності розвідувальних органів України та інших суб’єктів розвідувального співтовариства, підвищення ефективності їхньої взаємодії, а також забезпечення соціального та правового захисту співробітників розвідувальних органів і осіб, залучених до конфіденційного співробітництва з цими органами. Він має замінити чинний наразі закон «Про розвідувальні органи України».

Так, у документі приведено у відповідність з Конституцією України норму, згідно з якою РНБО координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.

У законопроєкті Службу безпеки України виключили з переліку розвідувальних органів, натомість, з метою координації діяльності та попередження міжвідомчих конфліктів органу спеціального призначення з правоохоронними функціями та розвідувальних органів СБУ визначена як суб’єкт розвідувального співтовариства.

Крім того, у проєкті закону визначено механізм створення парламентського комітету, до повноважень якого належатиме забезпечення контрольних функцій Ради за діяльністю суб'єктів розвідувального співтовариства.

Як повідомлялося, раніше в Раді анонсували, що 16 січня народні депутати розглянуть у першому читанні законопроєкт про розвідку і законопроєкт про внесення змін до закону «Про службу зовнішньої розвідки».

Нагадаємо, в комітеті з питань національної безпеки закликали парламент на цьому тижні розглянути законопроекти про розвідку №№2412-2414.

Новини по темі

«Кирилловка вас ждёт»: Оля Полякова пожаловалась на испорченный отпуск в Мексике.

Оля Полякова, которая ярко отметила свой день рождения на мексиканском курорте, не без сожаления сообщила, что отпуск, который не совсем оправдал ее ожидания, подходит к концу.

Готовтесь к падениям и взлетам: женский гороскоп на февраль 2020 года.

 Больше инициативы, оптимизма и веры в себя!

Все про кодування супутникового сигналу українських телеканалів простою мовою.

Із вівторка, 28 січня 2020 року, в багатьох телеглядачів із супутниковими антенами зникнуть 23 найрейтинговіші українські телеканали. Відтак за їхній перегляд через супутник щомісяця доведеться платити, пише zaxid.net. Що і чому відбувається і як ...

Надя Дорофеева побывала на краю света и поразила Сеть смелыми фото.

Надя Дорофеева из дуэта "Время и Стекло", которая после романтичного уединенного отдыха с супругом Владимиром Дантесом на Мальдивах, решила посетить более многолюдную Европу, усыпала сеть кадрами из Португалии.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie