Суддю Верховного суду усунули з посади за п'яне водіння.

Суддю Касаційного цивільного суду в складі Верховного суду Валентина Сердюка тимчасово відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя (ВРП).

«Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади прийняла перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 22 травня 2020 року», – йдеться в повідомленні.

У ВРП пояснили, що в разі прийняття рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відсторонюється від правосуддя до прийняття рішення про його звільнення з посади. Термін дії відсторонення суддів від правосуддя - до прийняття ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення дисциплінарної палати.

Агентству «Інтерфакс-Україна» в ВРП пояснили, що суддя Сердюк 2 березня 2019 року керував автомобілем в нетверезому стані, від проходження тесту на алкоголь відмовився. Суддя був притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 10 тисяч грн і позбавлення права керувати автомобілем строком на один рік.

Як інформував ZAXID.NET, раніше ВРП звільнила суддю Васильківського міжрайонного суду Київської області Сергія Корнієнка, який у 2017 році, будучи напідпитку, збив на смерть людину в Києві.

Новини по темі

Країни ОПЕК+ домовилися продовжити скорочення видобутку нафти до серпня.

Країни ОПЕК+ домовилися продовжити скорочення видобутку нафти до серпня

У львівській інфекційній лікарні померла 55-річна медсестра з підозрою на коронавірус.

У львівській інфекційній лікарні померла 55-річна медсестра з підозрою на коронавірус

Суд арештував сімох учасників поліцейської банди із Павлограда.

Суд арештував сімох учасників поліцейської банди із Павлограда

Суд повернув власниці атракціонів у центрі Львова всі конфісковані муніципалами електромашинки.

Суд повернув власниці атракціонів у центрі Львова всі конфісковані муніципалами електромашинки

Кількість реєстрацій нових ФОПів повернулася до докризового періоду.

Кількість реєстрацій нових ФОПів повернулася до докризового періоду

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie