Вихованці мистецьких шкіл Львова зібрали на благодійність 3 тис.

У Львові організували благодійну акцію «Дитина-дитині», під час якої учні мистецьких шкіл Львова намалювали малюнки, а кошти від продажу скерували на закупівлю подарунків дітям з малозабезпечених сімей та дітям-сиротам. Ідею запропонувала 12-річна дівчинка. Дітям вдалося зібрати 3 тисячі доларів.

«Одна юна і талановита художниця надзвичайно перейнялася історією коронавірусу і вирішила допомогти тим, хто цього потребує. Вона звернулась до управління культури ЛМР зі своєю ідеєю, звідки виникла думка організувати акцію «Дитина-дитині» та розпочався онлайн-конкурс «Малярський карантин 2020», — повідомляє прес-служба ЛМР.

У конкурсі, який тривав з 20 березня по 5 квітня, взяла участь 431 дитина. 50 переможців обирало професійне журі. Відібрані роботи купили представники української діаспори в Канаді.

Темою конкурсу були «Мрії під час карантину». До прикладу, учасниця Софія Химович намалювала притулок для тварин, який залишився порожнім, адже всіх тваринок з нього львів'яни розібрали додому.

«Мене дуже зачепила ідея конкурсу, і я вирішила долучитись до нього, щоб допомогти якійсь дитині. Я маю дім, сім'ю, а хтось немає. Я ще у мене є багато вільного часу на карантині, тому я вирішила намалювати цей малюнок та допомогти іншій дитині», — розповіла Софія Химович.

фото прес-служби ЛМР

«Ми були надзвичайно вражені кількістю робіт і тим, наскільки сильно діти перейнялися пандемією коронавірусу, наскільки точно їх відчуття і емоції передалися у роботах», — розповіла керівниця міського управління культури Христина Береговська.

«Фундація Духовного Відродження» підготувала перелік тих дітей, хто потребує допомоги. Для них придбають потрібні речі на загальну суму 3 тисяч доларів.

«Кожна дитина отримає набір, куди будуть входити засоби особистої гігієни, харчовий набір, медикаменти, книги, художнє приладдя та одяг. Деякі позиції будуть коригуватись, відповідно до потреб», — пояснив диякон, директор БО «Фундація Духовного Відродження» Ігор Колбасюк.

Новини по темі

У Рівному чоловік з коронавірусом відмовився від госпіталізації і помер.

У Рівному чоловік з коронавірусом відмовився від госпіталізації і помер

У Жовкві п'яна 49-річна мотоциклістка отримала три протоколи за скоєну ДТП.

У Жовкві п'яна 49-річна мотоциклістка отримала три протоколи за скоєну ДТП

СБУ розслідує розтрату 16 млн грн на закупівлях продуктів для Львівської військової академії.

СБУ розслідує розтрату 16 млн грн на закупівлях продуктів для Львівської військової академії

Суд змусив СБУ відкрити кримінальну справу проти очільника МОЗ Максима Степанова.

Суд змусив СБУ відкрити кримінальну справу проти очільника МОЗ Максима Степанова

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie