На Черкащині в лікарні помер військовий зі Звенигородщини.

<span>Звенигородщина попрощалася із померлим захисником Ігорем Дяченком</span> - На Черкащині в лікарні помер військовий зі Звенигородщини

Звенигородщина попрощалася із померлим захисником Ігорем Дяченком

У 2014-му Ігор Дяченко пішов воювати на Схід, потрапив під обстріл і отримав контузію. У жовтні минулого року в нього стався інсульт, від чого паралізувало частину тіла і відняло мову, згодом у нього виявили ще й онкологію

У лікарні помер учасник бойових дій на сході України Ігор Дяченко. Про це повідомили у Спілці учасників бойових дій та волонтерів АТО.

Поховали захисника Вітчизни 20 січня у селі Шевченковому Звенигородського району.

Як повідомляють «Вісті Черкащини», в 2014-му Ігор Дяченко пішов воювати на Схід. Потрапив під обстріл й отримав контузію. У жовтні минулого року в чоловіка стався інсульт, від чого йому паралізувало частину тіла і відняло мову. Лікувався у шпиталі, де в нього виявили ще й онкологію.

«На війну пішов по мобілізації. Служив у 34-ій бригаді, – розповідає волонтер Руслан Бойко. – Після цього пішов у Черкаський окремий автобат. Він сам із Шевченкового, як і його родина. В нього залишився трирічний син і дружина. Ще є старший син від першого шлюбу. Провести в останню путь прийшло кількасот людей. Хорошою був людиною...».

В Ігоря Дядченка залишилась також молодша сестра. Вона теж військова. Старший брат Сергій три роки тому загинув на війні. Мати із вітчимом живуть в Черкасах.

Новини по темі

Київ витратить понад 2 млн грн на закупівлю книжок для бібліотек.

За останні 5 років на закупівлю книг для столичних бібліотек було закладено 8,5 млн грн

У Нацрадіо з питань телерадіомовлення назвали найбільших порушників мовних квот.

«Всі, на кого накладали штрафи, їх сплачували», - Сергій Костинський

Дубинский показал Нефедова без штанов (фото)

Дубинский потроллил Нефедова

На бульварі Перова зіткнулися «швидка» і таксі: легковик відкинуло на тротуар (фото).

Renault розвертався на перехресті і не пропустив автомобіль медиків

В Україні в зв’язку з ризиком Covid-19 пасажирам авіарейсів вимірюють температуру.

За словами прем’єра Олексія Гончарука, в Україні працює національний штаб, який двічі в день збирає інформацію по країні на виявлення коронавируса.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie