Німецькі емігранти заробляють більше, ніж співгомадяни у ФРН.

Німці, що живуть за кордоном, зароблять в середньому на 12 тисяч євро на рік більше, ніж їхні співгромадяни, які працюють на батьківщині. Про це йдеться в результатах дослідження Федерального інституту досліджень народонаселення та Дуйсбургського університету в Ессені, опублікованому в середу, 4 грудня.

"Понад 60 відсотків респондентів повідомили, що чистий дохід домогосподарств за кордоном був "кращим" або "набагато кращим", ніж їхній дохід за рік до цього", - повідомив експерт інституту досліджень народонаселення Андреас Етте (Andreas Ette). Серед жінок та людей з нижчим рівнем освіти ця різниця ще більша.

Щороку з Німеччини на постійне проживання в інші країни виїжджає близько 180 тисяч громадян. Водночас на батьківщину повертаються 130 тисяч німців. Близько 76 відсотків німецьких емігрантів мають вищу освіту.

Найпопулярнішою країною для еміграції для громадян ФРН є Швейцарія - туди переїжджає кожен п'ятий емігрант. За нею йдуть Австрія, США та Великобританія.

Головною причиною еміграції громадян ФРН є кар'єрні цілі та прагнення змінити стиль життя. Приблизно 37 відсотків заявили, що причиною переїзду стала кар'єра партнера. Кожен п'ятий емігрант переїхав на навчання.

Більшість німецьких емігрантів є молодими людьми у віці від 20 до 40 років. Середній вік становить 36-37 років. "Безумовно, є і пенсіонери, які емігрують, але це не типова група. Натомість нормальною є ситуація, коли люди їдуть за кордон незабаром після закінчення навчання, щоб розпочати кар'єру та шукати нового досвіду", - вважає Марсель Ерлінґгаґен (Marcel Erlinghagen) з Інституту соціології при Дуйсбургському університеті в Ессені. При цьому він зауважив, що багато висококваліфікованих спеціалістів пізніше знов повертається у Німеччину.

Новини по темі

Не домовилися: спливла тривожна новина про переговори Путіна та Зеленського.

Під час зустрічі у “нормандському форматі” у Парижі 9 грудня президент України Володимир Зеленський та глава Кремля Володимир Путін не досягли домовленостей щодо газу і зняття взаємних судових претензій. Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із...

АМКУ оштрафував облгази Фірташа на 278 мільйонів

Анитмонопольний комітет оштрафував 16 облгазів группи РГК Дмитра Фірташа на 278 мільйонів гривень за неправомірні донарахування побутовим споживачам об'ємів використаного природного газу.

У Польщі затримали українця, який, прийнявши іслам, готувався до терактів.

Спецслужби Польщі затримали українця, котрий планував підірвати замінований під торговим центром у місті Пулави автомобіль. Про це інформує польське видання RMF24. Керівник люблінського відділу прокуратури Мачей Флоркевич повідомив, що українець&#...

Смертельна пожежа в Одесі: скільки заплатять сім’ям загиблих.

Потерпілим і членам сімей загиблих під час масштабної пожежі 4 грудня в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Одесі виділено близько трьох мільйонів гривень. Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА про це стало відомо під час сьогоднішн...

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie