У Львові планують змінити схему руху автобусного маршруту № 28.

На розгляд виконавчого комітету ЛМР готують проект рішення про зміну схеми руху автобусного маршруту № 28. Про це проінформували у прес-службі ЛМР.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пропозицію про коригування схеми було напрацьовано під час спільної наради з представниками управління транспорту, депутатами ЛМР, перевізниками та представниками мешканців смт. Рудно.

ʺПитання щодо роботи автобусного маршрут № 28 ми обговорювали з мешканцями й депутатським корпусом. Зараз він курсує від Старого Рудно до АС-2. На ділянці від АС-2 до вул. Під Дубом цей маршрут дублюється з маршрутами № 1а і № 53. Тому маршрут № 28 на цій ділянці є збитковим.

Учора, під час наради щодо роботи маршруту № 28, було висунуто пропозицію, щоб цей маршрут скоротити до ТЦ ʺФорумʺ. Тобто кількість автобусів не змінюється — залишиться 8 одиниць, лише курсуватимуть вони від Старого Рудно до ТЦ ʺФорумʺ. Завдяки цьому зменшиться інтервал руху між автобусами — він має становити 13 хв, і маршрут мав би перестати бути збитковим, адже не буде дублювання.

Далі, впродовж місяця ми, спільно з мешканцями, будемо аналізувати роботу маршруту № 28 за новою схемоюʺ, — повідомила Ірина Маруняк.

Для впровадження нової схеми руху автобусного маршруту № 28, за словами Ірини Маруняк, готують на 17 січня відповідний проект рішення виконавчого комітету ЛМР. Після погодження виконавчим комітетом, нову схему необхідно буде погодити в поліції.

Новини по темі

В Украине вырос оборот розничной торговли на 10%

В Госстате говорят, что по итогам 2019 года оборот розничной торговли в Украине вырос на 10,5%.

Держрибагентство: Експорт свіжої (охолодженої) риби збільшився на 39%.

За даними Державної служби статистики України, у період з січня по листопад 2019 року нашою державою поставлено на зовнішні ринки 155,2 тонни свіжої (охолодженої) риби на $383,8 тис.

«Квартал» уже не тот: шутки Зеленского в Давосе не зашли.

Все вроде смешное, все выдумки, но не заходит. Умом понимаешь, что прикольные фантазии, а несмешно. Почему-то

«Укрметаллургпром» : В Украине снизилось производство стали.

В прошлом году, объемы производства стали упали до 20 миллионов тонн, что на 1,2% меньше чем в 2018.

Ериняк: если не наращивать экспорт и ВВП, безработица - закономерный результат.

Ериняк: если не наращивать экспорт и ВВП, безработица - закономерный результат

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie