Похорон Івана Вакарчука у Львові: присутні лише рідні.

Сьогодні, 5 квітня о 14:30 у Свято-Покровському храмі м. Львова відбудеться прощання з Іваном Вакарчуком. Про це інформує ЛНУ ім. І. Франка на Фейсбуці.

На церемонії присутні лише рідні, але всі бажаючі можуть дистанційно долучитися молитвою за допомогою онлайн-трансляції.

"У цей скорботний час пам’ятаємо і сумуємо.

Дякуємо за Вашу мудрість, яка на завжди залишиться з нами.

З виступу Івана Вакарчука на святі першокурсника 1 вересня 2002 року:

«… в Університеті Ви глибше зрозумієте призначення Людини, глибше усвідомите наші засадничі життєві принципи – гідність людини, її індивідуальна свобода, свобода думки і ненасильницький шлях розвитку людства – принципи, які сповідує кожна інтелігента людина. Ви збагнете суть багатьох явищ і будете дотягатися до розуміння того, що таке щастя – тобто, коли Вас потребують інші люди і коли вони Вас розуміють. Квінтесенція університетського життя – це можливість і потреба в неперервному саморозвиткові, можливість задоволення інтелектуальної цікавості, радості та тріумфу маленьких і великих відкриттів незалежно від віку», - сказано у повідомленні.

Новини по темі

На Львівщині триває фінансування виплати пенсій за червень.

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, станом на 5 червня на фінансування пенсійних виплат спрямовано 636,7 млн гривень, що становить 29,9 %, місячної потреби

З початку року залізничники відремонтували 460 км колій.

ЯК інформує прес-центр АТ "Укрзалізниця", з початку року залізничники відремонтували 460 км колій та понад 400 стрілочних переводів.

“Європеїзація” українського Держстату та рух вперед: головні оновлення, що чекають на українців у 2020 році.

Вчора, 4 червня, Ігор Вернер - голова Держстату України, провів інформаційну онлайн-конференцію, де відповів на найпопулярніші запитання глядачів та журналістів.

На Львівщині усиновили ще п’ятьох дітей

Як повідомили 5 червня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, ще п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові сім’ї.

Уряд Франції збирається створити комісію для розслідування реагування на пандемію - ЗМІ.

Національна асамблея, нижня палата парламенту Франції, у середу оголосила про створення парламентської слідчої комісії для розслідування урядового реагування на епідемію.

Раздвоение голов

Киевская Русь Чат

Примати та музика

Микола Рушниця

Кто нормальный?

Киевская Русь Чат

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie