За вчорашню добу в лабораторіях Львова зробили найбільше ПЛР-аналізів.

Четверта лабораторія в місті, що діагностує COVID-19, запрацювала цього тижня на базі Центру легеневого здоров’я. Загалом за вчора в лабораторіях міста провели найбільше ПЛР-аналізів за добу — 426.

Це озвучила заступниця міського голови й очільниця міського штабу протидії COVID-19 Галина Слічна під час засідання штабу.

Також під час засідання штабу й zoom-колегії посадовиця зазначила, що упродовж карантину на коронавірусну інфекцію захворіли 125 медичних працівників міських закладів охорони здоров’я, з 77 — у лікарні швидкої медичної допомоги. Загалом по Львівській області на коронавірус захворіли 246 медичних працівників, з них 2 — померли.

До слова, у Львові та на Львівщині підтверджено 1240 випадків інфікування коронавірусом, з них 33 — летальні (з них 14 — львів'яни). 250 пацієнтів одужало (з них 140 — мешканці Львова).

Ще 65 людей захворіли на COVID-19 на Львівщині

Новини по темі

Увеличения массы тела с возрастом можно избежать - ученые.

Шведские и французские ученые выяснили причину увеличения массы тела у многих людей с возрастом

Эксперты рассказали, насколько опасен технический картофель из супермаркетов.

В Украине полки магазинов заполонил картофель из Европы, который уже успели окрестить "техническим"

Ученые пояснили, как укрепить кости

Для укрепления костей специалисты рекомендуют не полагаться только на продукты, содержащие кальций, а заниматься физкультурой и зарядкой

У Львові вже одужали 64 медики, які хворіли на COVID-19.

Станом на сьогодні 64 медичні працівники, які захворіли на коронавірусну інфекцію, вже одужали й повернулись до роботи. Загалом з початку карантину на цю недугу захворів 171 медик (лікарі, медичні сестри, лаборанти та адмінпрацівники). Про це пові...

Стала известна польза от употребления куриных желудков.

Зарубежный доктор Самах Ной перечислил преимущества употребления куриных желудков. Одним из бонусов является положительное влияние на параметры фигуры.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie