Корнієнко: «Слуга народу» планує оновити раду партії.

Корнієнко: З'їзд має затвердити нову редакцію статуту партії - Корнієнко: «Слуга народу» планує оновити раду партії

Корнієнко: З'їзд має затвердити нову редакцію статуту партії

З'їзд має затвердити нову редакцію статуту партії

Третій етап з'їзду партії «Слуга народу» оновить склад ради партії, заявив керівник цієї політичної сили і перший заступник глави однойменної фракції у Верховній Раді Олександр Корнієнко.

«У нас є керівний орган - Вища рада партії і, як голова партії, я маю намір запропонувати з'їзду оновити його склад, щоб ми далі працювали більш розширеною командою», - сказав Корнієнко журналістам.

За його словами, більшість кандидатів до Ради є депутатами.

Корнієнко також зазначив, що з'їзд має затвердити нову редакцію статуту партії, що важливо у світлі майбутніх місцевих виборів для формування регіональних організацій та місцевих осередків політичної сили.

«Ми на місцевих виборах хочемо запобігти появі юридичного бруду і спаму, які були на парламентських виборах... Є підозра, що на місцевих виборах з'являтимуться клони не тільки кандидатів, а й партій», - сказав глава партії «Слуга народу».

За словами Корнієнка, щоб уникнути подібних ситуацій, над статутом ретельно працювали юристи. «Він (статут) юридично вивірений і юридично грамотний», - зазначив глава партії.

Корнієнко також розповів, що з'їзд продовжить дискусію про ідеологію партії, після чого її обговорять «уже всередині партії, в регіонах».

У свою чергу заступник голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук сказала журналістам, що її прізвище є в списку кандидатів до ради партії і вона сподівається, що делегати з'їзду оберуть її до керівного органу політичної сили.

Як повідомлялося, сьогодні в Києві проходить третій етап з'їзду партії «Слуга народу».

Джерело: Інтерфакс-Україна

Новини по темі

Авакова не хотят назначать в премьер-министры - политолог.

На пост премьер-министра Украины Алексея Гончарука называли кандидатуры исполнительного директора НАК «Нафтогаз Украины» Юрия Витренко, главы МВД Арсена Авакова и бизнесмена Сергея Тигипко.

Арабский эксперт: перемирие в Газе может стать первым шагом в урегулировании израильско-палестинского конфликта.

Арабский эксперт: перемирие в Газе может стать первым шагом в урегулировании израильско-палестинского конфликта

Борьба Украины не должна быть забыта Западом – Die Welt.

Появляется все больше признаков дальнейшего распада западного оборонного фронта против притязаний Путина на Украину. Но это ставит под угрозу будущее демократии во всей Европе.

1

Глава Минобороны: Минские соглашения выгодны Украине.

Министр обороны Украины Андрей Загороднюк заявил, что минские соглашения подходят Украине с точки зрения безопасности.

Зеркаль знает метод вернуть аннексированный Крым через суды.

 По ее словам, де-юре это и сейчас территория Украины 

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie