У Дрогобичі та Бориславі продезінфікували вулиці: перелік адрес.

Львівська область: надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію у населених пунктах. Про це сьогодні, 1 травня, повідомили Гал-інфо у прес-службі ДСНС у Львівській області.

З метою недопущення поширення коронавірусу на території Львівської області, надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію на вулицях міст та селищ, а також місць масового скупчення людей.

Так 22 травня в м. Дрогобич здійснено санітарну обробку та дезінфекцію дезінфікуючим розчином місць масового скупчення людей пішохідних зон по вулицям, зупинок громадського транспорту по маршруту руху автобуса №2 (18 зупинок), вул. Ковальська (продуктовий ринок), автостанції №2 загальною площею 800 м2). Загалом за допомогою спецтехніки оброблено 18 км.

Цього ж дня в м. Борислав, здійснено санітарну обробку та дезінфекцію дезінфікуючим та стерилізуючим засобом територій, де можуть масово скупчуватися люди, а саме: АТ «Ощадбанк» вул. Шевченка, 18; супермаркету «АТБ» та ринку «Хома» вул. Весняна, 5«а»; торгового комплексу «ТКС» та магазину «Рукавичка» вул. Коваліва, 121; АТ «Приватбанк» та магазину «У Лева» вул. Шкільна, 1; торгових кіосків по вул. В.Великого, супермаркету «Спар» на вул. Шевченка, 47; супермаркету «Наш Край» на вул. Дрогобицька, 7; магазину «Ковалик» вул. Петлюри, 52; АЗС «WOG» вул. Коваліва, 203; житлового будинку на вул. Коваліва, 171, магазину «Армян» вул. Коваліва, 14 та шести аптек в м. Борислав.

Загалом за допомогою спецтехніки оброблено 16 км.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Новини по темі

В Україні цьогоріч через злочини проти журналістів - понад 400 розслідувань.

Цього року українськими правоохоронцями розслідувалося понад 400 кримінальних проваджень через злочини проти представників ЗМІ.

У Львові перевіряють дотримання карантинних заходів.

Зранку в усіх районах міста почали працювати моніторингові групи, котрі перевіряють суб'єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів. Такі перевірки триватимуть протягом усіх вихідних днів на виконання доручення міськ...

Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил перебування у природних екосистемах.

Для того, щоб вберегти екосистеми країни від вогняної стихії та людської недбалості, рятувальники проводять комплексну роботу з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях, лісах, тощо. Спільно з правоохоронцями, волонтерами та...

Якщо ви вставляєте чужі фото з Instagram на свій сайт через фрейм, то можете порушувати авторські права.

Instagram заявив, що вставлення вбудованих постів із соцмережі на інші сайти може порушувати авторські права на фото, які в них містяться.

МОЗ не забороняло партнерські пологи.

Міністерство охорони здоров'я не забороняло на центральному рівні проведення партнерських пологів.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie