Нардеп Гончаренко закликав мешканців Кубані згадати про свою незалежність.

Нардеп Гончаренко закликав мешканців Кубані згадати про свою незалежність

Гончаренко пояснив, чому українцям важливо пам’ятати про Кубань

16 лютого 1918 року було проголошено незалежність Кубанської народної республіки.

Про це розказав народний депутат Олексій Гончаренко у своєму YouTube-каналі та привітав з цим святом етнічних українців регіону.

«Я вітаю всіх, для кого Кубань – не порожній звук. Я вітаю всіх, хто розуміє, що це не просто один з регіонів Російської Федерації …», – сказав він.

Гончаренко пояснив, чому нам важливо пам’ятати про Кубань.

«Кубань – це, по суті, ще одна форма української державності. Ця територія споконвіку пов’язана з Україною і українцям. Наша історія не може бути повною без згадки про Кубань, Зелений, Малиновий клин і всі інші землі, заселені українцями», – заявив він.

Гончаренко також зазначив, що Кубань – це нагадування про те, що може статися, якщо ми перестанемо чинити опір.

Він додав, що Росія є в’язницею народів, в якій Кубань стане нашим островом свободи.

«Ідентичність кубанців була стерта в результаті злочинної політики жорстокої асиміляції Кремля, яку він проводив по всім підкореним народам. Традицію справжнього козацтва замінили «рядженими». Тому що козаками не можуть себе називати ті, хто прислуговує кремлівському царю і бореться проти всіх, хто прагне до свободи. Росія – тюрма народів, а Кубань, безумовно, стане нашим «островом свободи», – сказав нардеп.

Нагадаємо, у жовтні народні депутати України на чолі з Олексієм Гончаренком створили депутатське об'єднання, яке опікуватиметься поверненням в українське соціальне та культурне поле етнічних територій, зокрема Кубані.

Новини по темі

Літак з гуманітарним вантажем готується до вильоту з Китаю до України.

Літак з черговим гуманітарним вантажем готується до вильоту з Китаю до України. Про це 28 березня інформує прес-служба Посольства України в Китаї.

Эксперт рассказал, на каких условиях Украина получит от Вашингтона помощь для борьбы с Covid-19.

Официальный Вашингтон выделит нашей стране запланированные 1,2 миллиона долларов на борьбу с пандемией коронавируса Covid-19 только в том случае, если Киев предоставит гарантии целевого использования этих денег

Украинцам такое и не снилось: Кличко показал, как лечат от коронавируса нардепов.

 Мэр Киева Виталий Кличко провел очередной брифинг касательно ситуации с коронавирусом.

Фатальная ошибка Зеленского, за которую расплачивается Украина, – мнение.

Что  сделал президент и вся его команда, начиная с ОПУ, премьера Гончарука и заканчивая новым правительством во главе с Денисом Шмыгалем? Ничего, кроме судорожных метаний и телевизионных обращений.

Стали відомі імена міністрів, яких Верховна Рада може затвердити на позачерговому засіданні.

Остаточно кандидатури нових міністрів повинні бути представлені перед позачерговим засіданням Ради

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie