Британія змінює вимоги до мігрантів

Британія змінює вимоги до мігрантів

Уряд загалом дотримуватиметься рекомендацій, висунутих незалежним Консультативним комітетом з міграції

Уряд Бориса Джонсона підтримав впровадження з наступного року нової імміграційної системи Великої Британії, заснованої на балах.

Про це повідомляє Politico.

«Уряд Бориса Джонсона схвалив запровадження з наступного року імміграційної системи, яка базується на балах. Вона має на меті зменшити залежність Великої Британії від низькооплачуваних працівників з-за кордону», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Джонсон наголосив, що імміграційна реформа, яка буде презентована в парламенті у березні, дозволить країні залишатися «відкритою та гостинною для талантів», але водночас менш залежною від «низькокваліфікованої робочої сили».

Очікується, що уряд загалом дотримуватиметься рекомендацій, висунутих незалежним Консультативним комітетом з міграції. Зокрема, мається на увазі зниження порогового рівня заробітної плати для деяких працівників з 30 тис. до 25,6 тис. фунтів стерлінгів.

Відповідно до нової системи, кандидати отримають більше балів, якщо вони подадуть заявку на роботу в критично важливих державних секторах, таких як охорона здоров’я й освіта. Також ураховуватися знання англійської мови, рівень освіти, вік і бажання працювати за межами Лондона.

Нова система набуде чинності з січня 2021 року.

Як повідомлялося, Джонсон представив оновлений після Brexit уряд.

Нагадаємо, Верховний Суд США дав згоду на ініціативу адміністрації президента Дональда Трампа з запровадження більш жорстких правил для мігрантів. Нововведення полягають у відмові у наданні посвідки на постійне проживання тим мігрантам, які у майбутньому можуть потребувати державної допомоги.

Новини по темі

Александр Коваленко: Слёт марионеток РПЦ в Аммане завершился тотальным разочарованием.

Что же, вчера завершилась встреча православных заговорщиков в Аммане под эгидой филиала ФСБ – РПЦ и лично патриарха Кирилла. И хотя в российских СМИ всячески старались сместить акценты на то, что организатором и идеологом данного слёта адептов РПЦ...

Помер американський письменник Клайв Касслер

Письменнику було 88 років

Стрельба на территории пивоварни в США: погибли семь человек.

В США, где недавно казнили маньяка, убившего насильника, произошла стрельба на территории административного комплекса пивоваренной компании Molson Coors в городе Милуоки (штат Висконсин). В результате стрельбы убиты семь человек

У Данії підтвердили перший випадок інфікування китайським коронавірусом.

Коронавірус виявили у чоловіка, який нещодавно повернувся з відпочинку на гірськолижному курорті у італійському регіоні Ломбардія.

В Индии годовалого мальчика женили на собаке

В Индии, где женщины массово удаляют себе матки, обнаружен еще один необычный обряд — женить детей в годовалом возрасте на собаке, чтобы отпугнуть таким образом от них злых духов

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie