УЄФА розповіло як буде рятувати футбольний сезон

Сезон може поновитися у травні, червні або й пізніше.

Александр Чеферін поділився планами організації. УЄФА розглядає декілька варіантів та вважає, що зараз футбол — далеко не перший пріоритет

«У цей драматичний момент найважливіше – це здоров'я, вихід з кризи. Звичайно, перерваний футбол символізує, що Європа і світ зупинилися. Ще до пандемії УЄФА розподіляв 87% всіх доходів. Після кризи єдиний можливий спосіб об'єднання європейського і світового футболу – це лідерство УЄФА.

Принесення в жертву чемпіонату Європи показало, що кожна надзвичайна ситуація є нашою і що ми у відповідальності за кожен клуб. Відеоконференція з федераціями була фантастичною демонстрацією єдності і солідарності. Ця жахлива ситуація показує, що європейський футбол дуже згуртований.

Ніхто не знає, коли закінчиться пандемія. У нас є плани A, B і C. Ми знаходимося в контакті з лігами, з клубами, є робоча група. Ми повинні чекати, як і будь-який інший сектор суспільства. Перенесення Євро-2020, основного доходу для 50 з 55 асоціацій, не можна порівнювати з жертвою клубного чемпіонату світу, якого дотепер не існує. Це було правильне рішення про перенесення Євро.

Що буде, якщо чемпіонати не будуть завершені? Ми знаходимося в контакті з лігами. Оперативна команда працює вдень і вночі. Мені складно уявити всі матчі за закритими дверима, але зараз ми не знаємо, чи відновимо ми турніри, з публікою або без. Якщо не буде альтернативи, було б краще закінчити чемпіонат у будь-якому випадку. Можу сказати, що не думаю про фінал Ліги чемпіонів за закритими дверима.

Дати? Немає дипломатичної відповіді. Оскільки не знаємо, коли закінчиться пандемія, у нас не може бути остаточного плану. Зараз у нас є кілька дат. Почати можна в середині травня або в червні, або навіть в кінці червня. Якщо нам цього не вдасться, сезон, ймовірно, втрачено. Є також пропозиція закінчити цей сезон на початку наступного, який стартуватиме трохи пізніше. Ми знайдемо найкраще рішення для ліг і клубів».

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, поновлення клубного сезрну в Укрїані залежить від однієї команди.

Новини по темі

В угоду Суркисам Шмыгаль поставил под угрозу здоровье лиц, которым за 60 .

Сегодня КМУ внесло изменения в свое же "антиковидное постановление", которым лицам от 60 лет запрещалось принимать участие в массовых и спортивных мероприятиях на период действия в Украине карантинных мероприятий. 

2

Затверджено місце проведення фіналу наступного розіграшу Кубка України.

Вирішальний поєдинок буде приймати Тернопіль.

1

Тернопіль прийме фінал наступного розіграшу Кубку України.

Виконком УАФ затвердив Тернопільський міський стадіон місцем проведення фіналу Кубку України-2020/2021.

3

Футбольний чемпіонат Італії відновиться вже у червні.

У четвер відбулася зустріч керівництва чемпіонату Італії, міністра спорту країни, федерації футболу та асоціації гравців.

1

Стало известно, где пройдет финал Кубка Украины сезона-20/21.

Исполнительный комитет Украинской ассоциации футбола в пятницу, 29 мая, на своем заседании, которое проходило с использованием средств связи, рассмотрел вопрос о месте проведения финального матча Кубка Украины сезона 2020/2021.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie