ПЦУ поступово поновлює богослужіння за участю вірян.

У зв’язку з поступовим пом'якшенням карантину Православна церква України з 22 травня поступово поновлює богослужіння за участю прихожан у регіонах, де покращується епідеміологічна ситуація. Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.

Там наголосили, що під час перебування у храмах потрібно буде дотримуватися карантинних вимог.Перед тим, як піти на богослужіння, людям слід виміряти температуру. Богослужіння у храмах дозволено за умови участі не більше однієї людини на 10 м2 площі. Якщо храм уже заповнений, інші віряни можуть брати участь у богослужінні на його території із дотриманням соціальної дистанції.

Священнослужителів просять попередньо позначити місця для зручності та безпеки вірян і по можливості розташувати на вулиці засоби трансляції. Причастя буде, як і раніше, подаватися кожному окремо в руки. Перед самим таїнством як священник, так і миряни мають продезінфікувати руки.

Усіх священнослужителів ПЦУ закликає вірян дотримуватися соціальної дистанції як всередині, так і на вулиці, звершувати богослужіння згідно з усіма заходами безпеки, зокрема забезпечити храми антисептиками і масками.

Нагадаємо, з 22 травня до 22 червня в Україні діятиме так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Варто уточнити, що у регіонах, де це дозволятиме епідемічна ситуація, з 22 травня дозволять релігійні заходи у храмах, але з обмеженням – одна людина на 10 м2.

Новини по темі

На Житомирщині посилили карантин через різке збільшення хворих на Covid-19.

На Житомирщині посилили карантин через різке збільшення хворих на Covid-19

Через відсутність термометра у Львові закриють магазин сувенірів.

Через відсутність термометра у Львові закриють магазин сувенірів

Зеленський назвав кандидатів на посаду очільника Міністерства освіти.

Зеленський назвав кандидатів на посаду очільника Міністерства освіти

Країни ОПЕК+ домовилися продовжити скорочення видобутку нафти до серпня.

Країни ОПЕК+ домовилися продовжити скорочення видобутку нафти до серпня

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie