Oleksiy Petrenko: ...АНИ ПАЖАЛЄЮТ!!!!!1

Пам'ятаєте такий мем?

Він звучав саме російською - если / когда нас кто-то завоюет, он пожалеет об этом. Подавався під різними соусами - від самоіронії до гордості, що вони й тут усіх перегрАють.

Не знаю, чому (можливо, на тлі повідомлень про Ухань і коронавірус), але на днях мені спало на думку, що в умовах апокаліпсису і постапокаліпсису (тобто, коли хтось примудряється пережити всі катаклізми та якось існувати) рівень життя умовного Урюпинська не сильно впаде порівняно з рівнем життя умовного Стокгольма / Філадельфії / Берна. Зрозуміло, що на початкових етапах апокаліпсису "цивілізація" краще вправлятиметься з халепами та труднощами, ніж умовний упирінськ, але якщо він трапиться швидко й однаково потужно скрізь, то падіння рівня життя складе десятки тисяч пунктів для "цивілізації" проти ... пів сотні? пунктів урюпинська - не стане інтернету, телебачення, радіо, продуктів, інфраструктури, життєво важливих послуг. Елементарно - води та світла. Для урюпинців не зміниться майже нічого.

У якомусь сенсі, вони - пристосованіші. Не маючи того всього протягом свого життя і кількох попередніх поколінь, можливо, чуючи лише з пліток, що десь воно таке є, вони нормально обходитимуться без усіх благ цивілізації, на відміну від розніжених європейців.

На додачу, незмінними супутниками будь-якої версії апокаліпсису є насильство, злочинність, феодальний чи рабовласницький устрій та корупція.

Тобто, умовний постапокаліпсис - ще ближчий до реалій прастих людзєй на расіє, він позбавить їх набагато менших елементів "не-апокаліатичного" життя.

АЛЕ

Давайте тверезо дивитися на речі.

КОМУ при здоровому глузді та твердій пам'яті спаде на думку завойовувати оте-во? Хто не знає, що таке раїся і хто такі расіянці? Навіть якщо припустити на якусь секунду, що Китай / США / Європа та інші роззявлять свої ненаситні роти на багатства раісі-ватушки (c), то вони знають, що таке сукупна вартість володіння, і брак тієї ж елементарної інфраструктури ніколи не зробить рентабельним жодне "завоювання".

Але повернемося до самого мему.

ЕСЛИ НАС ЗАВОЮЮТ...

Згадайте ще один: давайте объявим войну Америке и сразу сдадимся в плен. Тут уже не так войовниче, уже дещо "хитровжарено" (пасконная рус-с-с-ская смікалка!), але вектор - все той же: ВІЙНА.

Росіяни не бачать себе поза війною. По-перше, дуже зручно звинувачувати минулу війну та постійну (сучасну, також!) холодну війну триклятого Заходу проти священої рашки. Навіщо самим напружуватися та створювати й підтримувати інфраструктуру, якусь економіку будувати, якщо можна зручно кивати на диверсії та секретні програми комітету "масон-рептилоїд-300"?

По-друге, вони ВІРЯТЬ у те, що їх хочуть завоювати. А) Китай і так тихою самою віджимає в них територію, Б) ті політичні умови, в яких вони живуть, нагадують якщо не війну, то її наслідки - окупаційну владу: мінімум економіки, максимум СТРАХУ.

СТРАХ

Їхній рушій - це страх.

Від страху вони нападають.

Від страху їхні правителі панічно відволікають увагу на "зовнішні" подразники.

Від страху і задля його зміцнення вони постійно тиснуть на мозоль "великої перемоги" у страшній і кривавій війні.

Вони марять, що їх хтось завоює, живуть у своєму, вигаданому світі, псуючи при цьому реально і своє життя, і життя своїх сусідів.

Моє щире сподівання/побажання - так це щоб вони вже самі себе, врешті решт, завоювали. Остаточно і безповоротно.

Новини по темі

Как проявляется легкая форма коронавируса? Ответ медиков.

Медики решили рассказать, как отличить симптомы коронавируса от других простудных заболеваний и понять, что вы заболели.

1 5

Ученые обнаружили более 170 связанных с храпом гена.

Ученые обнаружили 173 гена, которые оказались связаны с храпом. Исследователи из мединститута QIMR Berghofer сообщили о результатах соответствующего исследования.

Самые популярные диеты в мире: что стоит знать и как выбрать.

Найти диету на любой вкус в современном мире – не проблема, ведь ими пестрят глянцевые журналы, о чудо-методах похудения постоянно рассказывают с экранов телевизора и на интернет-сайтах

У медзакладах, де надають допомогу при COVID-19, організують харчування медиків.

У прес-службі МОЗ повідомляють, в медичних закладах, де надають медичну допомогу при COVID-19, буде організовано харчування медиків та обладнано кімнати відпочинку для поліцейських

Бывший санврач Украины: пик заболеваемости будет через две-три недели.

 Через две-три недели в Украине будет зафиксирован пик заболеваемости.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie