Через «Краківець» учора прибуло 6,5 тис. людей

Як повідомили у прес-службі Держприкордонслужби, учора, 27 березня, в пунктах пропуску на кордоні з Польщею спостерігалося значне збільшення пасажиропотоку на в’їзд в Україну.

Громадяни України масово поверталися додому. Оскільки українці переважно прибували до пунктів пропуску пішки, Державна прикордонна служба України сприяла залученню до їх перевезень транспортними засобами, наданими місцевою владою та ДСНС.

Прикордонники вжили усіх необхідних заходів, щоб прискорити пропуск громадян та розвантажити цей напрямок. До оформлення залучалися додаткові прикордонні наряди, працювали допоміжні смуги руху.

Крім того, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску ʺКраківецьʺ, де на автомагістралі А 4 розгорнули пересувні автомобільні комплекси прикордонного контролю на базі двох автомобілей. Тут 12 експертів з перевірки документів оформили на вхід в Україну майже 2 400 пішоходів.

У пункті пропуску "Краківець" організували піший пропуск громадян

Усього ж через державний кордон учора було пропущено в Україну майже 22,5 тисячі осіб, які прибули до кордону пішки. Найбільше з них оформлено на в’їзд в пунктах пропуску: ʺЯгодинʺ - 6,5 тисячі, ʺКраківецьʺ - 6,5 тисячі, ʺРава-Руськаʺ - 4,7 тисячі, ʺЧоп (Тиса)ʺ - 2,2 тисячі, ʺВилокʺ - понад 800, ʺЛужанкаʺ - 800, ʺУжгородʺ - 700 громадян.

Щоб перевезти громадян було залучено 80 автобусів та мікроавтобусів, якими здійснено більше 500 рейсів.

На ранок сьогодні, черг пішоходів перед пунктами пропуску немає.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, аеропорт "Бориспіль" продовжує приймати евакуаційні рейси з українцями.

Новини по темі

В Україні цьогоріч через злочини проти журналістів - понад 400 розслідувань.

Цього року українськими правоохоронцями розслідувалося понад 400 кримінальних проваджень через злочини проти представників ЗМІ.

У Львові перевіряють дотримання карантинних заходів.

Зранку в усіх районах міста почали працювати моніторингові групи, котрі перевіряють суб'єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів. Такі перевірки триватимуть протягом усіх вихідних днів на виконання доручення міськ...

Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил перебування у природних екосистемах.

Для того, щоб вберегти екосистеми країни від вогняної стихії та людської недбалості, рятувальники проводять комплексну роботу з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях, лісах, тощо. Спільно з правоохоронцями, волонтерами та...

Якщо ви вставляєте чужі фото з Instagram на свій сайт через фрейм, то можете порушувати авторські права.

Instagram заявив, що вставлення вбудованих постів із соцмережі на інші сайти може порушувати авторські права на фото, які в них містяться.

МОЗ не забороняло партнерські пологи.

Міністерство охорони здоров'я не забороняло на центральному рівні проведення партнерських пологів.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie