Доллар продолжает дешеветь. Что происходит с валютой перед выходными

15 ноября доллар продолжает дешеветь. Нацбанк опустил курс американской валюты на сегодня. Межбанк вчера закрылся с котировками в районе 24,22-24,27 грн.

Курс НБУ

Официальный курс НБУ на сегодня 24,24 грн. То есть доллар подешевел еще на 7 копеек по сравнению с четвергом.

Обменки

По состоянию на 07:00 средний курс на наличном черном рынке такой: покупка 24,25 грн, продажа 24,32 грн.

Межбанк

Торги на межбанке откроются с 10:00. Вчера он закрылся с котировками: 24,22 - покупка, 24,27 - продажа.

Что происходит с долларом. Прогнозы

На этой неделе американская валюта дешевела. В понедельник средний курс был 24,60-24,70 грн. К четвергу он опустился до 24,22-24,30 грн.

Против доллара играли иностранцы, оплачивавшие ОВГЗ, экспортеры, обеспечившие приток валюты, а также бизнес, который начал платить налоги, потому нуждался в гривне. По этой причине экспортеры активно продавали доллар, а импортеры его не покупали — было не за что, ведь платили бюджету.

После принятия госбюджета-2020 министр развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины Тимофей Милованов заявил, что среднегодовой обменный курс доллара в 2020 году должен составить 27 грн, однако по другим прогнозам ожидается еще один вариант курса - около 24 грн за доллар.

Новини по темі

На Закарпатті у військовій частині сталася різанина.

Вчора, 8 грудня на Закарпатті з військової частини до лікарні привезли 52-річного чоловіка з ножовими пораненнями. Поліцейські розслідують обставини цього випадку, який кваліфікували як замах на вбивство. Про це повідомили… На Закарпатті у в...

Частку Микитася в Arsenal Plaza викупив київський ресторатор за 10 мільйонів доларів — ЗМІ.

Екс-президент Укрбуд Девелопмент Максим Микитась продав свою частку в бізнес-центрі Arsenal Plaza співвласнику однієї з найбільших київських ресторанних компаній Tarantino Family Дмитру Федотенкову за 10 мільйонів доларів.

У Києві біля Офісу президента триває акція «Варта на Банковій» .

Біля Офісу президента України продовжується акція "Варта на Банковій". Частина учасників переночували у наметах. На місце акції прибувають нові люди. Вони збираються продовжувати акцію до кінця "нормандського" саміту.

Новий головний дипломат ЄС просуває діалог з позиції сили.

Новий верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель виступає за діалог Європи з позиції сили. За його словами, Євросоюз має обрати, чи він хоче бути гравцем чи майданчиком для ігор.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie