Російський історик стверджує, що Порошенко зміг зупинити Путіна.

Петро Порошенко і Володимир Путін  - Російський історик стверджує, що Порошенко зміг зупинити Путіна

Петро Порошенко і Володимир Путін

Порошенко зміг захистити від російської агресії слабку країну - заявив Зубов

Після анексії Криму Путін припускав, що значна частина України, все Лівобережжя та приморські області, буде готова «об'єднатися» з Росією. А Захід все прийме, як він прийняв Гітлера в 1938-му році після Мюнхенської змови. Але Захід проявив твердість, і це передусім завдяки роботі п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це заявив в інтерв’ю «Ліга» російський історик Андрій Зубов.

«Це результат роботи вашого колишнього президента Порошенка, який у зовнішній політиці був блискучим президентом. Він слабку країну зміг захистити від російської агресії міжнародними зобов'язаннями. Так направив громадську думку саме він», - зазначив історик.

«Захід однозначно зрозумів, що йдеться про другий Мюнхен, а якщо про другий Мюнхен, то і Друга світова через півтора року. Багатьом людям на Заході не хотілося псувати відносини з Росією, це було економічно невигідно, але вони пішли на санкції, на невизнання Криму. Путін зазнав повного фіаско», - додав Зубов.

Історик заявив, що зрештою імперський синдром у РФ у значній мірі викорінено.

«Це тяжке щеплення, яке багато коштувало Україні і Росії, мало свій позитивний результат - зараз вже майже ніхто, 10-14% від сили, марять ідеєю відновлення СРСР. В основному люди зараз думають про інше: як організувати своє життя, як звільнитися від корумпованої влади чиновників, підняти свій власний бізнес», - вважає Зубов.

Раніше п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що президент РФ Володимир Путін представляє куди більшу небезпеку, ніж коронавірус.

Як повідомлялось, президент Росії Володимир Путін сподівається домовитися з президентом України Володимиром Зеленським про поліпшення відносин двох країн.

Новини по темі

Медведчук: Власть запретила жителям Донбасса въезжать в Украину, в то время как Россия разрешила.

Украинская власть запретила жителям Донбасса въезжать в Украину, в то время как Россия разрешила

Публицист: Власть пошла на обман, потому что Медведчук перекрыл законные способы разрешить продажу земли.

Публицист: Власть пошла на обман, потому что Медведчук перекрыл законные способы разрешить продажу земли

Звільнений міністр фінансів вимагав відставок Нефьодова і Верланова (документи).

Уманський пропонував покласти тимчасове виконання обов'язків Верланова на його заступника Михайла Титарчука, а обов'язків Нефьодова - на Роберта Зелді

В Раде появилась коалиция партии Порошенко и «Слуги народа» - СМИ.

В парламенте появилась коалиция партии экс-президента Украины Петра Порошенко "Европейская солидарность" и "Слуги народа"

Трофимов, Родин и Клочко: как в Запорожье остановили «большое строительство» Зеленского.

 Новый корпус детской больницы «Охматдет» не могут ввести в эксплуатацию, а недостроенный мост в Запорожье не могут начать строить из-за коррупционных схем в ликвидируемой Госархстройинспекции, которые курируют первый замглавы Офиса Президента Сер...

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie