У ЛМР анонсували конкурс “Юні таланти Львова“

Виконком Львівської міської ради затвердив положення про конкурс “Юні таланти Львова“.

Як зазначено в рішенні виконавчого комітету ЛМР, з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення їх професійного рівня, узагальнення методик викладання і популяризації кращих досягнень українських композиторів та їх впливу на формування духовності підростаючого покоління було вирішено затвердити Положення про конкурс “Юні таланти Львова“.

Як зазначено в Положенні, участь у Конкурсі можуть брати учні мистецьких шкіл м. Львова. Відбір учасників та визначення переможців здійснюється за рішенням конкурсної комісії. У роботі конкурсної комісії передбачено участь професійних музикантів, спеціалістів викладацької діяльності, народних та заслужених артистів. При формуванні складу конкурсної комісії враховується авторитет серед музикантів, викладачів.

Дати проведення Конкурсу та розподіл на вікові групи визначаються наказом начальника управління культури департаменту розвитку.

Контроль за виконанням рішення поклали на заступника міського голови з питань розвитку.

Новини по темі

Євробачення-2020: David Axelrod запідозрили у плагіаті пісні.

У мережі помітили схожість композиції із треком американського гурту

Элтон Джон во время концерта потерял голос, расплакался и отменил мировое турне.

Британский певец Элтон Джон в воскресенье прервал концерт в новозеландском Окленде. У него резко пропал голос, он расплакался и покинул сцену под аплодисменты тысяч фанатов.

Лариса Масенко: Чи повернуться «Свати» , або Протистояння у сфері культури в час війни.

У світлі недавнього конфлікту на мовному ґрунті, спричиненого протестом двох дівчат проти демонстрації російськомовного серіалу в міжміському автобусі, варто згадати історію, пов’язану із забороною російськомовного серіалу "Свати" виробництва студ...

Бывшая возлюбленная принца Гарри актриса Кэролайн Флэк покончила с собой.

Кэролайн Флэк находилась под "большим давлением" после того, как ее обвинили в нападении на своего бойфренда теннисиста Льюиса Бертона. 

Львівський архітектор показав унікальні дахи, які Львів втрачає.

“5-ий фасад Львова” – під такою назвою 15 лютого у Львові відкрилася виставка світлин міських дахів, які зникають. Її автором є архітектор, громадський діяч і краєзнавець Іван Щурко. Переглянути знимки… Львівський архітектор показав ун...

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie