Автогол тижня: воротар забив собі при спробі обіграти нападника суперників .

Ґуставо Сердан догрався - Автогол тижня: воротар забив собі при спробі обіграти нападника суперників (відео)

Ґуставо Сердан догрався

Versus

Кумедний випадок трапився у чемпіонаті Парагваю

Воротар уругвайського клубу «Генераль Діас» Ґуставо Сердан підвів своїх партнерів в матчі шостого туру чемпіонату Парагваю з командою «Ґуаренья».

На 16-й хвилині гості проводили атаку правим флангом. Оборонцеві господарів вдалося випередити опонента і віддати передачу на Ґуставо. Голкіпер вирішив не поспішати з винесенням м'яча і, побачивши, що наближається нападник, спробував обвести його, попрямувавши уздовж лицьової лінії. Усвідомивши, що перевага в швидкості на стороні суперника, Сердан спробував закрити м'яч корпусом, однак заплутався у власних ногах і відправив футбольний снаряд у власні ворота, чим розвеселив уболівальників гостей.

Матч завершився з рахунком 1:1 – наприкінці першого тайму «Генераль Діас» забили гол у відповідь, а в другому таймі жодній з команд не вдалося вирвати перемоги.

Новини по темі

«Тупі колгоспники»: Український баскетболіст засудив винуватців лісових пожеж.

Баскетболіст «Дніпра» Станіслав Тимофеєнко жорстко, але справедливо відреагував на ситуацію з пожежами

У французькому футболі на час пандемії ввели «комунізм».

Ліга 1 зайнялася кризовим менеджментом з лівим ухилом

Зірковий футболіст розповів, як його силою заманили до «Шахтаря».

Нері Кастільо згадав, як був у «золоті клітці» українського олігарха Ахметова

Український баскетболіст став достроковим переможцем регулярного чемпіонату Тайваню.

Один з небагатьох нині активних українських спортсменів Ігор Зайцев тішить очі та серця уболівальників

Андрій Пятов та Олександр Караваєв зустрінуться з уболівальниками онлайн.

10 квітня в рамках проекту Breakfast with Champions від TM Parimatch та Української асоціації футболу відбудеться зустріч із гравцями національної збірної України (початок — об 11.30).