Львів'ян підготують до дій у надзвичайних ситуаціях.

Сьогодні, 14 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення "Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту м. Львова на 2020 рік та організаційно-методичних вказівок з підготовки населення м. Львова до дій у надзвичайних ситуаціях на 2020-2021 роки", передає Гал-інфо..

Зокрема, виконавчий комітет вирішив затвердити план основних заходів цивільного захисту м. Львова на 2020 рік, організаційно-методичні вказівки з підготовки населення м. Львова до дій у надзвичайних ситуаціях на 2020-2021 роки.

Відповідно до документу голови районних адміністрацій, Винниківськоий міський голова, Брюховицький і Рудненський селищні голови, начальники спеціалізованих служб цивільного захисту, керівники суб’єктів господарювання протягом 2020 року мають вжити заходів щодо виконання Плану основних заходів цивільного захисту м. Львова на 2020 рік.

Додамо, що контроль за виконанням рішення поклали на заступника міського голови з питань безпеки міста.

Новини по темі

Евакуація українців: літак у Борисполі сів на дозаправку і знову вирушить у Харків.

На злітно-посадковій смузі літак зустріли люди в костюмах біологічного захисту

1

Самолет из Уханя приземлился в «Борисполе»

 Многочасовая сага с местом приземления лайнера с эвакуированными из китайского Уханя гражданами Украины завершилась.

2 2

У Дрогобичі досі ліквідовують наслідки негоди

Як повідомили 20 лютого Гал-інфо у прес-службі Дрогобицької міської ради, у Дрогобичі продовжують ліквідовувати наслідки негоди, яка вирувала минулого тижня.

В аеропорту «Бориспіль» зустрічають евакуйованих з Уханя українців.

Літак вже приземлився в аеропорту Борисполя, де його зустрічають медики і рятувальники

Рейс с эвакуированными из Китая украинцами взял новый курс.

 Самолет SkyUp, который должен доставить в Украину 49 сограждан из китайского Уханя, изменил свой курс на аэропорт «Борисполь».

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie