Ще 10 сімей з обваленого будинку у Дрогобичі отримують житло.

Як повідомили 22 травня Гал-інфо у прес-службі Дрогобицької міської ради, для мешканців обваленого будинку 101/1, що на вул. М.Грушевського, закуповують ще 10 нових домівок. Процес закупівлі перших 29 домівок розпочали ще на початку травня.

Сесія Дрогобицької міської ради під час чергового засідання у вівторок, 21 травня, прийняла рішення щодо придбання житла та затвердила його вартість, відповідно до заяв мешканців аварійного будинку.

Станом на 22 травня, як зазначає начальник відділу НС та ЦЗН ДМР Ігор Юзьв`як, 20 сімей з обваленого будинку вже придбали житло, оформивши договори купівлі-продажу, ще 19 займаються процедурою оформлення купівлі нового житла.

Сума відшкодування становить 16 тисяч гривень за кожен втрачений внаслідок обвалу квадратний метр житла. Мешканці мають змогу доплатити різницю суми коштів, якщо вартість новопридбаного житла перевищувала передбачену для них граничну вартість. Якщо ж вартість новопридбаного житла була нижчою, аніж передбачена сума, то кошти повертають до держбюджету.

На початку червня у міськраді очікують ще 10 мільйонів 726 тисяч гривень для закупівлі житла ще для 20 власників квартир, які втратили їх внаслідок обвалу будинку. 30 мільйонів гривень вже надійшло.

Всього необхідно 59 квартир на зальну суму 40 мільйонів 721 тисяча 600 гривень.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 7 травня перших 28 сімей з обваленого будинку у Дрогобичі отримують житло.

Новини по темі

У МОН назвали скасування ДПА у Києві незаконним

Як інформує прес-служба МОН, Наказ Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації від 3 червня 2020 року №102 “Про звільнення у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації”, є нечинним і не під...

Державні архіви задокументують боротьбу України з COVID-19.

Як інформують у прес-центрі Державної архівної служби, державні архіви задокументують боротьбу України з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19

З початку доби російські найманці на Донбасі двічі порушили режим тиші.

Втрат серед українських військовослужбовців унаслідок обстрілів немає.

Майже півтора мільйона гривень виділили на розвиток НПП “Сколівські Бескиди”.

Як повідомили 4 червня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, майже півтора мільйона гривень виділили на розвиток НПП “Сколівські Бескиди”.

За місяць в аваріях на Львівщині загинуло 6 пішоходів.

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Патрульної поліції Львівської області, у п‘ятому місяці року на території Львівської області сталося 18 ДТП за участі пішоходів, з них 15 із постраждалими в яких загинуло 6 осіб та травмовано – 9.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie