Міністерство юстиції США звинуватило Huawei у крадіжці комерційної таємниці.

Міністерство юстиції США звинуватило Huawei і дві американські дочірні компанії в змові з метою вимагання та крадіжки комерційної таємниці, повідомляє "Економічна правда".

Обвинувальний акт з 16 пунктів, поданий вчора доповнює попередні звинувачення США проти Huawei. У документі згадуються кілька обвинувачених, в тому числі фінансовий директор Huawei Ваньчжоу Мен, якій вже пред'явлені звинувачення у шахрайстві.

Згідно звинуваченням Huawei протягом десятиліть робила спроби крадіжки інтелектуальної власності у шести конкретних, але неназваних американських компаній. Стверджується, що китайська компанія заволоділа комерційними секретами і авторськими правами, уклавши і потім порушивши угоди про конфіденційність, найнявши співробітників з конкуруючих компаній.

У документах також сказано, що спроби китайської компанії увінчалися успіхом. Згідно з обвинувальним актом, Huawei успішно отримала конфіденційну інформацію про вихідний код інтернет-маршрутизатора, технології стільникової антени і робототехніку. Це дозволило компанії скоротити власні витрати на дослідження і розробки та домогтися конкурентної переваги.

Нагадаємо, що Велика Британія обмежить вплив китайської компанії Huawei на мережу 5G

Новини по темі

Нардеп Гончаренко закликав мешканців Кубані згадати про свою незалежність.

Гончаренко пояснив, чому українцям важливо пам’ятати про Кубань

В России заявили, что есть только один способ выполнить Минские соглашения: «Брать Киев и принуждать к миру на Украине в привычном для наших отношений формате» .

Российский политический эксперт и востоковед с говорящей фамилией Сатановский считает, что уговорами от Киева будет тяжело чего-то добиться. По его словам, так было во все времена: "Пока их танками не пригладишь, никак не успокаиваются".

1 9

Аргентина подякувала Україні за згоду евакуювати її громадян з Уханя.

Аргентинці хочуть приєднатися до українців і виїхати з Уханя

Максим Колиба: Зброя – це все, що виконує функцію зброї.

Пам’ятаєте, що таке «гроші»? Саме поняття. Гроші – це все, що виконувати функцію грошей. Так ось те саме можна застосувати до зброї. Зброя – це все, що виконує функцію зброї. Тобто – вбиває, нищить, травмує, ранить, перешкоджає подальшій ефективно...

В Кремле назвали условие для нормандской встречи

Для проведения новой встречи в "нормандском" формате необходимо увидеть результаты предыдущих договоренностей, заявил замглавы МИД Александр Грушко на полях Мюнхенской конференции по безопасности.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie