Міністерство юстиції США звинуватило Huawei у крадіжці комерційної таємниці.

Міністерство юстиції США звинуватило Huawei і дві американські дочірні компанії в змові з метою вимагання та крадіжки комерційної таємниці, повідомляє "Економічна правда".

Обвинувальний акт з 16 пунктів, поданий вчора доповнює попередні звинувачення США проти Huawei. У документі згадуються кілька обвинувачених, в тому числі фінансовий директор Huawei Ваньчжоу Мен, якій вже пред'явлені звинувачення у шахрайстві.

Згідно звинуваченням Huawei протягом десятиліть робила спроби крадіжки інтелектуальної власності у шести конкретних, але неназваних американських компаній. Стверджується, що китайська компанія заволоділа комерційними секретами і авторськими правами, уклавши і потім порушивши угоди про конфіденційність, найнявши співробітників з конкуруючих компаній.

У документах також сказано, що спроби китайської компанії увінчалися успіхом. Згідно з обвинувальним актом, Huawei успішно отримала конфіденційну інформацію про вихідний код інтернет-маршрутизатора, технології стільникової антени і робототехніку. Це дозволило компанії скоротити власні витрати на дослідження і розробки та домогтися конкурентної переваги.

Нагадаємо, що Велика Британія обмежить вплив китайської компанії Huawei на мережу 5G

Новини по темі

Спершу «слуги» вивозять маски до Європи, а потім за допомогою волонтерів збирають їх для українців, – журналіст.

Волонтери збирають для киян похилого віку маски, а Тищенко розсилає – журналіст

Треба думати, як захистити людей від безробіття і безгрошів’я, – п’ятий президент України.

«Ми маємо об’єднатися і продемонструвати, що ми – відповідальні державні діячі» – Порошенко

Недостатка продовольствия не будет: Президент Украины заверил, что необходимости ограничивать экспорт нет.

В Украине власти заверили граждан, что недостатка продуктов питания не будет.

Зеленский помогает Италии в борьбе с пандемией. На очереди – США?

Владимир Зеленский, вероятно, взял на вооружение российский опыт. Но президент подобными действиями гуманизма и доброты по отношению ко всем, кроме украинского народа, вызывает недоумение среди граждан.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie