Доведено аудитом: корупції не було

Минув рік з моменту оприлюднення гучного розслідування про Укроборонпром. 13 лютого новий міністр оборони в інтерв’ю блогеру Іванову заявив, що дані аудиту корупцію не підтверджують, а самі закупівлі були лише ризикованими (а якими можуть бути закупівлі критично важливих деталей через треті руки в умовах відсутності альтернативи і неможливості прямих контрактів зі зрозумілих причин?).

І ось що цікаво – рік тому про жахливу корупцію лунало з кожного утюга. А нинішню заяву міністра ніхто з основних ЗМІ взагалі не помітив! Ніхто! Про вибачення я навіть не кажу.

Отже, весь той скандал готувався зі смаженими фактами під вибори, і це вже доведено аудитом. А матеріал був злитий через тих, хто користувався довірою, які, в свою чергу, не заморочились глибокою перевіркою і видали всі факти як доконані. Це ще раз демонструє, до світових стандартів журналістики всім без винятку українським медіа, як до неба рачки. Всім.

Міністр оборони Андрій Загороднюк визнав, що аудит в Міноборони не знайшов корупції в закупівлях по справі Гладковського. Тобто в тих самих закупівлях російських комплектуючих для української техніки.

Що це означає? Лише те, що батько і син Гладковські НЕ мали з тих оборудок прибутку.

“А як же завищені ціни?”, – запитаєте ви. А я вам на це відповів ще тоді – ту саму схему крутили під час Другої Світової війни британці, купуючи німецькі комплектуючі через Швецію. Посередники за ризик хочуть гроші. На офшорні рахунки. Інакше комплектуючих не буде, а Україна не виконає міжнародні контракти. Нагадаю, затримали Гладковського-старшого по зовсім іншій справі, та вже зняли браслет.

Знаєте, садити таки треба. Надовго садити. За обман 73% населення країни треба давати повноцінні терміни.

Новини по темі

Зеленський: Молимось за здоров’я Бориса Джонсона

«Разом з усіма британцями бажаємо Борису Джонсону боротись і перемогти», - зазначив президент України

Пристайко о заявлении иранского депутата о катастрофе PS752: Полное неуважение к человеческим жизням.

Украина ожидает немедленного объяснения от Ирана слов депутата о том, что военные сделали свою работу "хорошо", сбив самолет "МАУ".

Україна направила ноту Ірану через виправдання депутатом збиття літака МАУ.

МЗС України «глибоко занепокоєне» заявами представника парламенту Ісламської Республіки Іран

Кулеба о трагедии PS752: Мы ни в коем случае не позволим Ирану избежать ответственности.

Кулеба говорит, что Украина не позволит Ирану избежать ответственности за сбивание самолета "МАУ".

Резонансное заявление иранского депутата о катастрофе МАУ: МИД Украины направило ноту.

Украина направила ноту Ирану по поводу заявлений депутата о катастрофе PS752.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie