Аграрії посіяли 14,8 млн га ярих культур

Як повідомили 22 травня у прес-службі Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, весняна посівна кампанія підійшла до свого завершення.

Станом на 21 травня агровиробники посіяли 14,8 млн га ярих культур, що становить 96% від прогнозу (15,5 млн га). У період 14-21 травня посівні роботи проведені на майже 700 тис. га. Сівба гречки та сої продовжується.

Таким чином, площі під основними культурами становлять:

- соняшник – 5,9 млн га;

- кукурудза – 5,2 млн га;

- ячмінь ярий – 1,5 млн га;

- цукровий буряк – 209 тис. га;

- пшениця яра – 184,5 тис. га;

- горох – 282,7 тис. га;

- овес – 186,3 тис. га.

За оновленим прогнозом Мінекономіки, згідно з даними з регіонів, посівна площа основних культур збільшиться на 600 тис. га, порівняно з 2019 роком та становитиме 15,5 млн га. У структурі посівів ярої групи за прогнозами збільшилася частка кукурудзи та соняшнику, зменшиться ячменю, сої та цукрового буряку. Цього року Мінекономіки очікує врожай зернових на рівні 65-68 млн т.

Новини по темі

У Львові демонтували кіоск на вулиці С. Петлюри, 4а

5 червня на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Министр Малюська огласил расконсервацию и продажу украинских тюрем.

 В Украине 27 законсервированных тюрем

ОПЕК начала обсуждать продление сокращения добычи нефти.

Встреча министров стран ОПЕК началась в режиме видеоконференции в субботу, 6 июня.

Сергій Фурса: Президент Зеленський має кожного ранку дзвонити МВФ і дякувати за свій поточний високий рейтинг.

Чи не стане реальністю сценарій з серіалу "Слуга народу" – ми так досі і не знаємо. Бо скоро Україна отримає гроші. А потім у влади може трапитись рецидив старої звички. Не виконувати взяті на себе забов’язання. Коли вже не жме.

Польща підняла тариф на транзит російського газу до Європи.

Ціна на транзит російського газу трубопроводом Ямал-Європа в 2021 році для компанії EuRoPol Gaz (спільна компанія польської PGNiG і російського “Газпрому”) зросте на 16,5%.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie