Як така особа може бути Президентом України?

Сергей Мисюра

ЯК ТАКА ОСОБА МОЖЕ БУТИ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ?

Якщо в тебе довго засрана голова рускім міром. Якщо ти постійно жив поряд з ним, працював на його ринок і не вірив в Україну.

Якщо ти віриш, що Росія не напала, її війська не вторглися на нашу територію, не вбивали наших військових і цивільних громадян. Якщо ти віриш, що Майдан не Революція Гідності, а проплачений Держдепом державний переворот. Якщо версію влади Порошенка про напад Росії ти вважаєш профанацією для власної користі заробітку на війні та власної наживи і тільки і думаєш про мир з Росією…ЯК ТАКА ОСОБА МОЖЕ БУТИ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ?

А ви ще дивуєтесь, чому досі брехня про офіційний візит в Оман стала прикриттям зустрічі з російськими чиновниками? Чи постійному меседжу про мир і реінтеграцію Донбасу? Чи відсутності міжнародного тиску на Росію? Зняття Криму з повістки дня влади?

Якщо ти віриш, що війну розв’язали США, а Росія невинна, а у всьому винен Порошенко, і треба миритися, то будеш робити все як зараз є. Не думати, як виграти війну, прищемити Росію на міжнародній арені, повернути території чи розказати про свої плани розвитку України. Ти будеш робити все в угоду Росії, показувати, що блудна донька Україна готова до повернення в лоно радянської сім’ї. Що ми готові робити спільні патрулювання з тими сєпарами, які нас вбивали, щоб перейти до Росії. Що треба завершити війну, реінтегрувати нову Чечню в Українську Республіку, та головне завдання внутрішнє – приборкати патріотів. Посадити, вбити, закрити роти, але приборкати. Щоб потім з ними проблем не було при виконанні плану повернення…

ЯК ТАКА ОСОБА МОЖЕ БУТИ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ?

Ілюстрація © Дмитро Гапчинський

Новини по темі

Зеленський: Молимось за здоров’я Бориса Джонсона

«Разом з усіма британцями бажаємо Борису Джонсону боротись і перемогти», - зазначив президент України

Пристайко о заявлении иранского депутата о катастрофе PS752: Полное неуважение к человеческим жизням.

Украина ожидает немедленного объяснения от Ирана слов депутата о том, что военные сделали свою работу "хорошо", сбив самолет "МАУ".

Україна направила ноту Ірану через виправдання депутатом збиття літака МАУ.

МЗС України «глибоко занепокоєне» заявами представника парламенту Ісламської Республіки Іран

Кулеба о трагедии PS752: Мы ни в коем случае не позволим Ирану избежать ответственности.

Кулеба говорит, что Украина не позволит Ирану избежать ответственности за сбивание самолета "МАУ".

Резонансное заявление иранского депутата о катастрофе МАУ: МИД Украины направило ноту.

Украина направила ноту Ирану по поводу заявлений депутата о катастрофе PS752.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie