«Всем, кто остался верен своей Родине». Канал «Інтер» готує святкову програму... на російський День захисника Вітчизни

«Всем, кто остался верен своей Родине». Канал «Інтер» готує святкову програму... на російський День захисника Вітчизни

Телеканал порушує вимоги законодавства про декомунізацію – юрист

Український телеканал «Інтер» готує спеціальну програму до 23 лютого – російського Дня захисника Вітчизни. Як повідомляється на сайті телеканалу, спецмарафон називатиметься «Всем, кто остался верен своей Родине, посвящается».

Цього дня «Інтер» покаже два радянських фільми – «В зоне особого внимания», а також «Ответный ход».

Нагадаємо, 14 жовтня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ №806/2014, яким в Україні встановлено свято – День захисника України, що відзначається щорічно 14 жовтня.

Цим самим актом було скасовано указ Президента України від 23 лютого 1999 року №202, яким встановлювався День захисника Вітчизни.

Юрист «Інституту масової інформайії» Алі Сафаров вважає, що телеканал порушує вимоги законодавства про декомунізацію і Національна рада з питань телебачення та радіомовлення має реагувати на це відповідним чином.

За його словами, Нацрада, керуючись положеннями статей 71, 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», може застосовувати до телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги за порушення вимог законодавства санкції у вигляді оголошення попередження, стягнення штрафу та анулювання ліцензії на підставі рішення суду за позовом Нацради.

Новини по темі

Нардеп Гончаренко закликав мешканців Кубані згадати про свою незалежність.

Гончаренко пояснив, чому українцям важливо пам’ятати про Кубань

В России заявили, что есть только один способ выполнить Минские соглашения: «Брать Киев и принуждать к миру на Украине в привычном для наших отношений формате» .

Российский политический эксперт и востоковед с говорящей фамилией Сатановский считает, что уговорами от Киева будет тяжело чего-то добиться. По его словам, так было во все времена: "Пока их танками не пригладишь, никак не успокаиваются".

1 9

Аргентина подякувала Україні за згоду евакуювати її громадян з Уханя.

Аргентинці хочуть приєднатися до українців і виїхати з Уханя

Максим Колиба: Зброя – це все, що виконує функцію зброї.

Пам’ятаєте, що таке «гроші»? Саме поняття. Гроші – це все, що виконувати функцію грошей. Так ось те саме можна застосувати до зброї. Зброя – це все, що виконує функцію зброї. Тобто – вбиває, нищить, травмує, ранить, перешкоджає подальшій ефективно...

В Кремле назвали условие для нормандской встречи

Для проведения новой встречи в "нормандском" формате необходимо увидеть результаты предыдущих договоренностей, заявил замглавы МИД Александр Грушко на полях Мюнхенской конференции по безопасности.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie