Стартувала форвардна програма для сільгоспвиробників.

У межах програми підтримки сільгоспвиробників Тернопільсько-Львівський відділ закупівель АТ ʺДержавна продовольчо-зернова корпорація Україниʺ розпочинає форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито). Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме в два етапи. В першому етапі сільгоспвиробникові потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати відповідний пакет документів та укласти договір поставки зерна безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після укладання договору, корпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника 3000 гривень за 1 тонну зерна пшениці, кукурудзи та ячменю, а також 3300 гривень за одну тонну жита з урахуванням ПДВ.

На другому етапі ДПЗКУ проводить останній розрахунок після передачі зерна у власність корпорації.

Цього року вартість коштів становитиме від 9,25 % до 13 % річних в залежності від кількості законтрактованого зерна та базису поставки. Враховуючи, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку в розмірі 0,25 % тим сільгоспвиробникам, які приймають участь в програмі 2 і більше років та знижку у розмірі 0,25 % при укладанні Аграрної розписки.

За додатковою інформацією сільгоспвиробники можуть звертатись до Тернопільсько-Львівського відділу закупівель АТ ДПЗКУ: 46006, м. Тернопіль, вул. Гайова, 21.

Контактні телефони: 097-9998855; 098-8048119; 098-4285213.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, ЛКП "Львівелектротранс" оголосило тендер на закупівлю трамваїв і автобусів.

Новини по темі

Тривають тендерні процедури по будівництву сміттєпереробного заводу у Львові.

Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, ЛКП “Зелене місто” отримало технічні пропозиції від чотирьох учасників (у зв‘язку з пандемією ЄБРР погодило, що це може відбутись онлайн):

Гречка дорожает: Госстат обнародовал свежие данные по инфляции.

 Инфляция по итогам марта 2020-го в годовом измерении составила 2,3%, замедлившись за месяц с 2,4%.

Аренда квартир в Киеве резко дешевеет

 В Киеве началось большое переселение — несмотря на карантин люди съезжают с дорогих съемных квартир в более дешевые.

ФОПам, які вимушено призупинили свій бізнес через карантин, будуть виплачувати допомогу на дітей.

ФОПам, які вимушено призупинили свій бізнес через карантин, будуть виплачувати допомогу на дітей. Про це Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила в ефірі одного з українських телеканалів.

Світовий банк додатково виділив Україні 50 мільйонів доларів.

Як інформує прес-служба Мінсоцполітики, Україна отримає додаткові кошти від Світового банку в розмірі 150 мільйонів доларів, зокрема, 50 мільйонів доларів для підтримки вразливих верств населення у період епідемії COVID-19 та 100 мільйонів доларі...

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie