«Батьківщина» не голосуватиме за закон про ринок землі.

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко - «Батьківщина» не голосуватиме за закон про ринок землі

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко

Якщо приймуть закон про ринок землі, «Батьківщина» буде подавати до Конституційного суду

Фракція «Батьківщина» не голосуватиме за законопроект про ринок землі в його нинішній редакції, як того вимагають міжнародні партнери.

Про це заявила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами засідання погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій та груп.

«Завтра ви побачите це шоу, як будуть пояснювати, що продати землю - це добре, що пару мільярдів кредитів від МВФ варті того, щоб розпродати наші чорноземи. Завтра включаться всі розповідати, що для країни зробили благо, але знайте - нас здають. І в цьому голосуванні поіменно можна побачити, хто це зробить», - сказала Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, те, що фракції, які раніше були проти закону про ринок землі, а завтра готові за нього голосувати, є свідченням абсолютного впливу міжнародних інституцій на наш парламент.

Якщо закон приймуть, «Батьківщина» буде подавати до Конституційного суду звернення про незаконність цих дій.

«Ми будемо битися за нашу українську землю стільки, скільки потрібно. Поки наша команда живе та працює, ми їм цього зробити не дозволимо і через Конституційний суд зупинимо незаконні рішення, і захистимо українську землю», - зазначила Тимошенко.

«Вони користуються тим, що зараз люди не зможуть прийти ані до парламенту, ані до президента, щоб виступити проти розпродажу землі, тому що в країні карантин. В закритому, кулуарному рішенні вони хочуть нашу українську землю злити», - додала Тимошенко.

Раніше повідомлялося, що «Європейська Солідарність» готова підтримати ухвалення закону про землю у тому випадку, якщо в документі буде передбачена заборона на продаж державної землі, а також інші поправки, які були запропоновані депутатами фракції з метою зробити ринок землі прозорим, доступним перш за все для дрібних фермерів, убезпечити його від надмірної концентраціі та відмивання сумнівних коштів.

«Слуга Народу» погодила компромісний варіант законопроекту щодо відкриття ринку землі.

Зеленський у своєму екстреному зверненні

Кабмін направив керівництву ВР пропозиції щодо змін видаткової частини Держбюджету-2020, які, зокрема, містять скорочення видатків на проведення земельної реформи на 25 млн грн та скасування підтримки сільгоспвиробників у розмірі 4 млрд грн.

Новини по темі

Восемь примет, которые работают на самом деле

 Наш мир изобилует мифами и невероятными теориями.

Знаки Зодиака, которым одного брака почти всегда мало.

 Когда кто-то решает связать себя узами брака, он, конечно, рассчитывает, что партнер будет с ним до конца жизни.

29 травня – яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети.

В цей день просто необхідно покуштувати їжу, в якій є жито, тоді і засіяне на Житника поле принесе багатий урожай

Мифы о собаках, в которые стыдно верить

 Любимый питомец — это всегда большая ответственность.

Мужские знаки Зодиака, из которых получаются отличные мужья.

 Конечно же любовь всегда расставляет всё на свои места.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie