Німецькі емігранти заробляють більше, ніж співгромадяни у ФРН.

Німці, що живуть за кордоном, зароблять в середньому на 12 тисяч євро на рік більше, ніж їхні співгромадяни, які працюють на батьківщині. Про це йдеться в результатах дослідження Федерального інституту досліджень народонаселення та Дуйсбургського університету в Ессені, опублікованому в середу, 4 грудня.

"Понад 60 відсотків респондентів повідомили, що чистий дохід домогосподарств за кордоном був "кращим" або "набагато кращим", ніж їхній дохід за рік до цього", - повідомив експерт інституту досліджень народонаселення Андреас Етте (Andreas Ette). Серед жінок та людей з нижчим рівнем освіти ця різниця ще більша.

Щороку з Німеччини на постійне проживання в інші країни виїжджає близько 180 тисяч громадян. Водночас на батьківщину повертаються 130 тисяч німців. Близько 76 відсотків німецьких емігрантів мають вищу освіту.

Найпопулярнішою країною для еміграції для громадян ФРН є Швейцарія - туди переїжджає кожен п'ятий емігрант. За нею йдуть Австрія, США та Великобританія.

Головною причиною еміграції громадян ФРН є кар'єрні цілі та прагнення змінити стиль життя. Приблизно 37 відсотків заявили, що причиною переїзду стала кар'єра партнера. Кожен п'ятий емігрант переїхав на навчання.

Більшість німецьких емігрантів є молодими людьми у віці від 20 до 40 років. Середній вік становить 36-37 років. "Безумовно, є і пенсіонери, які емігрують, але це не типова група. Натомість нормальною є ситуація, коли люди їдуть за кордон незабаром після закінчення навчання, щоб розпочати кар'єру та шукати нового досвіду", - вважає Марсель Ерлінґгаґен (Marcel Erlinghagen) з Інституту соціології при Дуйсбургському університеті в Ессені. При цьому він зауважив, що багато висококваліфікованих спеціалістів пізніше знов повертається у Німеччину.

Новини по темі

В Україні змінили виплати пенсій: у кого заберуть гроші.

З 2020-го року, щоб отримувати пенсії, українцям потрібно буде мати від 27 років стажу, щоб вийти на заслужений відпочинок у 60 років. Решті доведеться працювати до 63 і 65 років, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу міністерства...

США відновили переговори з «Талібаном»

Зустріч спецпредставника США Залмая Халілзада з представниками талібів відбулася в Катарі. У русі "Талібан" повідомили, що говорили зі США про можливу угоду.

Лікар розповіла, як уникнути обмороження взимку

Зима поки що не випробовує українців сильними морозами, проте обмороження можна отримати й при досить помірних низьких температурах, лікарі нагадали, як зберегти здоров’я. Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 20minut.ua. За слов...

Компания Lynk & Co представила новый купе-кроссовер.

Следует упомянуть, что Lynk & Co является собственностью корпорации Geely.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie