У Запоріжжі спалах сальмонельозу: потерпілі харчувалися в одному буфеті.

Як інформує 22 травня прес-служба Центру громадського здоров’я, у Запоріжжі до місцевої лікарні госпіталізовано 12 людей із діагнозом “сальмонельоз”.

Причини спалаху встановлюються — проводиться дослідження харчових продуктів, питної і стічної води. Організовано збір епіданамнезу серед госпіталізованих хворих. Також опитують та обстежують контактних осіб. Проводиться заключна дезінфекція у вогнищі за місцем проживання захворілих. Протиепідемічні заходи продовжуються.

За декілька днів до госпіталізації усі потерпілі харчувалися в одному із буфетів.

Гострі кишкові інфекції — одні із найпоширеніших інфекційних захворювань. Вони можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай, гострі кишкові інфекції викликані бактеріями чи вірусами, які потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи водою.

Кишкові інфекції передаються через заражену їжу і воду, під час купання у забруднених водоймах, через брудні руки і предмети побуту.

Найчастіше збудники кишкових інфекцій знаходяться у сирій і погано термічно обробленій їжі тваринного походження (м’ясо, яйця, непастеризоване молоко, морепродукти), немитих фруктах та овочах.

Найпоширеніші симптоми гострих кишкових інфекцій – слабкість, підвищення температури, біль у животі, блювота і діарея. Під час перших симптомах потрібно терміново звернутися до лікаря.

Щоб вберегти себе від харчових отруєнь і гострих кишкових інфекцій вживайте лише ті продукти, у якості яких ви впевнені.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, новим коронавірусом можна заразитися від людини, яка має лише незначний кашель, а в іншому не відчуває себе хворою.

Новини по темі

Названы пищевые привычки, «убивающие» иммунитет

Если ежедневный рацион человека сбалансирован, то в нем достаточно клетчатки, свежих продуктов, витаминов и минералов, что увеличивает сопротивляемость организма болезням.

Стоит попробовать: уникальный способ похудения для ленивых.

 Легкий коктейль на основе кефира может принести огромную пользу.

Названы продукты, которым нечего делать в холодильнике.

 Мы привыкли думать, что для того, чтобы продукты не портились, их нужно положить в холодильник.

Эксперты назвали продукты, убивающие эрекцию

Многие убеждены, что проблемы с эрекцией — это удел мужчин в возрасте. Однако нередко с такой неприятностью сталкиваются и молодые люди.

1

Из-за боязни коронавируса американцы начали мыть фрукты с отбеливателем.

Центры по контролю и профилактике заболеваний (CDC) говорят, что более трети американцев, которые приняли участие в опросе, злоупотребляли бытовыми чистящими средствами для мытья фруктов и овощей.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie