Потрібно тверезо розуміти, що ми не вийдемо з карантину без втрат.

Коронавірус і карантин: ми все щось втратимо. прийміть це

Ліричний відступ про так званий форс-мажор (а насправді непереборну силу/надзвичайні обставини). Чомусь більшість вважає, що надзвичайні обставини їх не стосуються, і хочуть вийти з них без втрат.

Тобто, якщо, наприклад, авіакомпанія отримала від вас деяку суму за квиток і не може виконати перевезення через пандемію, то, на вашу думку, 100% вартості квитка авіакомпанія повинна повернути. Ба, більше! За правилами так і має бути. Ви праві на 100%. За правилами мирного часу. Коли звичайний ордунг речей. А з точки зору здорового глузду, в надзвичайних обставинах глобальної пандемії та зупинки економіки опинились обидві сторони, ризик впав на голову обом. І ці обставини поза контролем обох.

У випадку авіакомпаній повне зупинення польотів висушує їх рахунки і ресурси. Персонал, лізингові платежі, стоянки і багато іншого. І мова не тільки про авіакомпанії. Не вийде вийти з такого без втрат. Прийміть це і дійте відповідно

Мисліть тверезо. Якщо вам пропонують розділення ризику та наслідків навпіл – це уже не погано. Це більше, ніж нуль. І, на мою думку, збалансовано.

Якщо ж хочете вийти з усього без втрат – вам до суду де ви можете втратити все, бо поки судитиметесь вашого контрагента може вже не буде.

Ну, тому що попа має дві половинки. І одна половинка накрила вас, а інша – контрагента.

Читайте також: Що буде з нерухомістю під час карантину?

Для того, що зараз відбувається, нинішня правова система не була спроєктована. І, мусимо визнати, правова система не справляється. Зараз факт йде перед регулюванням і всупереч йому. І з цим складно щось вдіяти зараз.

Від згаданих авіакомпаній та інших бізнесів було б круто почути чесну комунікацію. Що правила вимагають повернення, але ми не можемо, бо вимремо. Тому давайте домовлятись про компроміси. Але ж ні, ці компроміси тулять безальтернативно з розрахунку, що в суд підуть одиниці. І чесної комунікації не буде.

Читайте також: МВФ прогнозирует более масштабный кризис, чем в 2008

А це уже інший аспект. Хочете правди та справедливості – тоді в суд треба йти. До кінця. Косяками і групами, а не скупими одиницями.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube

Новини по темі

Шестидневка будет? Сколько месяцев придется отрабатывать после карантина.

 В правительстве заговорили о введении шестидневной рабочей недели

Валерій Пекар: Три тижні карантину. Аналіз і прогноз

Три тижні карантину — достатньо тривалий строк для оцінки ситуації та спроби прогнозу. Зробимо це наступним чином: 1. Поточний стан справ.2. Довгострокові тренди, на тлі яких відбуваються поточні події.3. Прогноз подальшого розвитку ситуації.4. Що...

Финляндия зовет украинцев: готова предоставить заробитчанам чартер.

 Есть много рабочих мест для украинцев

Рекордное число правок к законопроекту о банках удвоилось.

К так называемому "антиколомойскому" законопроекту подали более 13 000 поправок.

Пенсионеры, бизнес, маски – простой пример решния комплекса проблем.

И таких примеров можно привести множество. Главное – думать в комплексе, как создавать условия, а не тратить деньги. Деньги лучше зарабатывать

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie