Поліція відкрила провадження щодо клініки, яка приховала позитивний тест на коронавірус.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом приховування від державних установ однією з приватних клінік Києва позитивного тесту на коронавірус у пацієнта.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що один з приватних медичних центрів Києва не повідомив Міністерство охорони здоров'я та Центр громадського здоров'я про позитивний результат тесту на коронавірус у киянина. Діагноз державним органам підтвердила 19 березня німецька лабораторія.

За цим фактом, було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Порушникам загрожує до 3 років в'язниці.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення. Поліцейські направили також запити на отримання інформації до Київської міської державної адміністрації, Міністерства охорони здоров’я та приватної клініки, а також надіслали директору медичного центру виклик на допит для з’ясування усіх обставин інциденту.

Нагадаємо такж, що раніше у Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що будуть відкликати ліцензії у лабораторій, в тому числі приватних, які не будуть звітувати про проведені дослідження на коронавірус, згідно із встановленою формою.

Новини по темі

У трьох пацієнтів львівської лікарні є позитивний результат тестування на коронавірус.

У трьох пацієнтів львівської лікарні є позитивний результат тестування на коронавірус

В Україні залишилась одна область, де не виявили коронавірус.

В Україні залишилась одна область, де не виявили коронавірус

У Чернівецькій області виявили громадянина Італії з коронавірусом.

У Чернівецькій області виявили громадянина Італії з коронавірусом

Кількість померлих від коронавірусу в Україні зросла до 17.

Кількість померлих від коронавірусу в Україні зросла до 17

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie