Всеволода Ковальчука звільнено з посади керівника «Укренерго».

<span>Всеволода Ковальчука звільнено 24 лютого</span> - Всеволода Ковальчука звільнено з посади керівника «Укренерго»

Всеволода Ковальчука звільнено 24 лютого

Новим виконуючим обов’язки голови правління НЕК «Укренерго» став перший заступник голови правління компанії Володимир Кудрицький

Наглядова рада «Укренерго» 24 лютого звільнила з посади виконуючого обов`язки голови правління НЕК «Укренерго» Всеволода Ковальчука. Про це повідомило джерело «Главкома» в уряді.

Новим виконуючим обов’язки голови правління НЕК «Укренерго» став перший заступник голови правління компанії Володимир Кудрицький, який з вересня 2019 року відповідав за фінансову, інвестиційну, будівельну та ремонтну діяльність компанії, розробку та виконання стратегії, оперативне керування, експлуатацію та розвиток мереж. А також, координував діяльність Експертної ради «Укренерго».

Всеволод Ковальчук до призначення керівником кілька років поспіль керував процесами інвестицій та співпраці з міжнародними фінансовими інституціями. У 2008 р. Всеволод Ковальчук працював на посаді виконавчого директора з економічної політики та аналізу, виконував обов’язки віце-президента з фінансів НАЕК «Енергоатом». Протягом 2001-2007 років він працював у НАК «Нафтогаз України».

Раніше в пресі – з посиланням на протокол засідання уряду, повідомили, що Кабінет міністрів доручив Міністерству фінансів і наглядовій раді НЕК «Укренерго» зупинити конкурс на голову цієї компанії, а також призначити нового в. о. керівника. В документі від 12 лютого сказано, що конкурс необхідно зупинити, поки повністю не буде оновлений склад наглядової ради НЕК «Укренерго».

Протокол передбачав «невідкладно призначити» нового в. о. голови компанії рішенням Кабміну, а не наглядовою радою. У повідомленні також йшлося, що зараз до наглядової ради «Укренерго» входять чотири незалежних директори і один представник держави. Ще дві посади членів ради вакантні. Проте на сайті «Укренерго» розміщена інформація про 7 членів наглядової ради «Укренерго».

Міністерство фінансів як орган управління компанією оголосив конкурс на призначення нових членів ще 29 листопада, але номінаційний комітет жодного разу не збирався для розгляду цього питання.

Новини по темі

Избившую Джонни Деппа Эмбер Херд уволят из нового «Аквамена».

Поклонники обвиняли бывшую супругу звезды «Пиратов Карбиского моря» в применении насилия, а также в попытках испортить репутацию экс-мужа

Чи завадить проросійське лобі Кіпрській церкві офіційно визнати УПЦ?.

Падіння цін на нафту та пандемія коронавірусу можуть бути тим «чорним лебедем», який похитне російські можливості, в тому числі і в церковній сфері

Двоє киян вирішили сховатися від коронавірусу в Чорнобильській зоні (фото).

18-річним жителям столиці загрожує штраф

Світовий теніс лишиться на карантині до середиин літа.

Пандемія SARS-CoV-2 вносить корективу у розклад спортивних змагань

У райцентрі на Тернопільщині через паніку з коронавірусом закрилася єдина газова заправка.

Автозаправка отримала дозвіл працювати під час карантину

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie