После года президентства Зеленского в украинской политике наметилась новая расстановка сил - политолог.

Итоги года президентства В.Зеленского показали новую расстановку сил в украинской политике.

Об этом в комментарии ГолосUA сообщил политолог Алексей Якубин.

«Так, если год назад социсследования группы «Рейтинг» показали, что на президентских выборах украинцы бы голосовали за В.Зеленского и П.Порошенко, то в 2020 году это В.Зеленскому пришлось бы соперничать не с Порошенко, а с Юрием Бойко», - сказал политолог.

А.Якубин напомнил, что в 2019 году на президентских выборах за В.Зеленского голосовали те, кто хотел серьезных перемен в украинском политическом истеблишменте.

«В 2020 году по исследованию группы «Рейтинг» видно, что Зеленский как символ перемен в украинском политическом истеблишменте до сих пор олицетворяет надежды украинцев на перемены в политике и во власти», - добавил политолог.

Отметим, что в 2019 году 20 мая победитель президентских выборов В.Зеленский прошел процедуру инаугурации. Таким образом, с момента начала работы на посту Президента Украины В.Зеленского прошел год.

По мнению руководителя аналитического центра «Третий сектор» А.Золотарева, рейтинг Зеленского остается достаточно устойчивым.

Новини по темі

Петро Порошенко зустрівся з Послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом (фото).

Особливу увагу було приділено небезпечній тенденції повернення України до часів політично вмотивованих переслідувань, гальмування та кроків назад у реформуванні правосуддя, прокуратури, у податковій та митній сферах, що може поставити під сумнів д...

Культурка, народжена Кварталом 95

Пропозиція призначити екс-гендиректора телеканалу Г+Г Олександра Ткаченка є черговою ланкою нищення всього українського — саме він впродовж останнього року методично просуває в інформаційне поле перегляд мовних квот на радіо та ТБ. Ще не ставши мі...

Раскрыты доходы самого «бедного» украинского министра.

 Сколько денег у топ-чиновника?

У ЦВК пояснили, чому на окрузі померлого Давиденка досі не призначають вибори.

Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко заявив, що ЦВК поки не отримувала офіційних підтверджуючих документів щодо смерті народного депутата Валерія Давиденка.

Новий план виведення Росії з-під удару

З брифінгу за результатами переговорів поки важко зробити висновок, чи Берлін погодився з рашистським планом такої дикої трансформації, але наша сторона вже неприховано лобіює саме російський план. Також показово, що міністр закордонних справ Німе...

1 7

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie