Instagram заборонив реєстрацію користувачів віком до 13 років.

В разі синхронізації акаунтів Instagram і Facebook соціальна мережа визначить вік користувача відповідно до налаштувань останнього - Instagram заборонив реєстрацію користувачів віком до 13 років

В разі синхронізації акаунтів Instagram і Facebook соціальна мережа визначить вік користувача відповідно до налаштувань останнього

У компанії пояснили, що такий захід є необхідним для гарантування безпеки молодих людей

Соціальна мережа Instagram інформувала про оновлення правил реєстрації, згідно з якими користувач у більшості країн повинен мати вiк не менше 13 років.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби компанії, поширеному 4 грудня.

«Із сьогоднішнього дня ми станемо запитувати дату народження під час створення аккаунта в Instagram. Згідно із правилами користування, в більшості країн користувач повинен бути не молодшим 13 років. Уточнення цих даних допоможе запобігти використанню додатка неповнолітніми», - відзначили в Instagram.

У компанії пояснили, що такий захід є необхідним для гарантування безпеки молодих людей. Інформація про дату народження не буде доступна іншим користувачам соцмережі.

Також у пресслужбі зазначили, що в разі синхронізації акаунтів Instagram і Facebook соціальна мережа визначить вік користувача відповідно до налаштувань останнього.

Крім того, в компанії повідомили про нововведення, які стосуються особистих повідомлень.

Найближчим часом в Instagram планують ввести функцію блокування повідомлень від людей, на яких користувачі не підписані.

Новини по темі

Названо время падения на Землю огромного астероида

 Примерно каждые 100 млн лет на Землю падают астероиды.

Что произойдет, если в гусеницу танка засунуть лом

 Первая мировая война заставила военных во всем мире задуматься о средствах борьбы с танками.

1 2

Как вытащить сломанный ключ из замка, не разбирая сам замок.

 Для вскрытия замка можно поступить следующим образом.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie