Львів’ян з важкими пневмоніями будуть лікувати лише у 8-й міській лікарні.

У Львові змінили логістику прийому хворих у стаціонари з пневмоніями. Від сьогодні, 8 квітня, усіх пацієнтів, в яких діагностували пневмонію, будуть скеровувати лише у дві лікарні: у 1-шу міську клінічну лікарню ім. Князя Лева, що на вул. Ужгородській, 1 і 8-му міську клінічну лікарню, шо на вул. Навроцького, 23, повідомив ZAXID.NET начальник міського управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Ці медичні заклади усім пацієнтам, які поступатимуть до них з симптомами ГРЗ і пневмоніями, робитимуть експрес-тести на коронавірус і відбиратимуть аналізи для проведеня ПЛР-діагностики.

«Аби пацієнти, які мають симптоми ГРЗ і пневмонії, не ходили по всіх медичних закладах Львова, вирішили змінити логістику прийому таких хворих у стаціонари. У 1-шу міську лікарню скеровуватимуть хворих за скеруванням сімейних лікарів поліклінік і амбулаторій зі своєї зони обслуговування, і у яких неважка пневмонія. З важкими пневмоніями сімейні лікарі відразу скеровуватимуть у 8-му міську лікарню. Ця лікарня прийматиме пацієнтів з ГРЗ і пневмоніями зі всього міста», – повідомив Володимир Зуб.

За його словами, усім пацієнтам відразу проведеть експрес-тести на коронавірус і візьмуть біоматеріал для проведення ПЛР-тестування. До моменту, поки не прийде результат ПЛР- дослідження, пацієнт буде лежати в окремій палаті. Пацієнти між собою перетинатися не будуть. Лікарі будуть надавати їм медичну допомогу у захисних костюмах.

Якщо результат лабораторного дослідження на коронавірус буде позитивний, такого пацієнта скерують на лікування в інфекційну лікарню. Усіх інших хворих з ГРЗ і важкими пневмоніями лікуватимуть у 8-й міській клінічній лікарні.

Новини по темі

Інтернет-магазин «АТБ»: купівля продуктів харчування онлайн уже доступна в Україні.

Інтернет-магазин «АТБ»: купівля продуктів харчування онлайн уже доступна в Україні

4 1

У мійкрорайоні Під Голоском у Львові заборонили нове будівництво.

У мійкрорайоні Під Голоском у Львові заборонили нове будівництво

4 57

Святкування 126-ї річниці львівського трамвая відбудеться онлайн.

Святкування 126-ї річниці львівського трамвая відбудеться онлайн

Апеляційний суд заарештував екс-депутата Максима Микитася.

Апеляційний суд заарештував екс-депутата Максима Микитася

1 1

Суд заочно арештував мультимільйонера Олега Бахматюка.

Суд заочно арештував мультимільйонера Олега Бахматюка

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie