Спільне патрулювання з білим прапором під охороною ворожих солдатів.

Тарас Чорновіл

Я писав аналітику про “перспективи” так званого спільного патрулювання, на яке з такою радістю готові кинути наших військових та нацгвардійців Зеленський з Аваковим. А в пам’яті виринали згадки про вже реалізований приклад такого “спільного патрулювання”. Тут фотографії з дійства, яке за всіма міжнародними принципами є безумовним воєнним злочином – так званий “парад полонених” у Донецьку 24 серпня 2014 року. Зокрема це пряме порушення Женевської конвенції про поводження з військовополоненими від 12 серпня 1949 року, яка визначає гуманне поводження з ними, гарантує їхній захист.

За зовнішнім виглядом підтримана Аваковим і Зеленським зрадницька ідея виглядатиме трошки інакше, більш пристойно. Але за суттю практично нічим не відрізнятиметься. Бо згода на формулу Лаврова, яку й далі продовжують помилково називати “формулою Штайнмайєра”, та рішення провести вибори на окупованій території в жовтні (якщо це відбудеться) створюють унікальний феномен у світовій історії. Поняття “окуповані території” перестане застосовуватися. Але “невід’ємною частиною України” стануть райони, де й далі стоятимуть російські війська, збережуться й навіть не будуть роззброєні незаконні збройні формування, реальними правителями будуть московські куратори… Але РФія вже ні за що не відповідатиме – все лягає на Україну.

Ну а патрулювання: так, деяку кількість наших правоохоронців, а може, навіть і прикордонників за списками в ОРДЛО будуть пропускати. Можливо, навіть не відбиратимуть у них табельну зброю. Але ходити вони будуть лише там, куди їх поведуть учорашні бойовики. І жодного кроку, жодної самостійної дії не ризикнуть здійснити. Адже їхні функції більше нагадуватимуть парламентаря, який з білим прапором іде в ставку ворога під охороною ворожих солдатів.Мені часто закидають, що в прогнозах згущую фарби. А я запитаю тих, хто восени мені це казав у відповідь на мою тезу, що нова влада скоро почне реально переслідувати армійців, волонтерів та учасників Революції Гідності. Ви й далі не помітили першого та вважаєте нереальним друге?

P.S.: коли хтось у цій зеленій владі щось робить доброго, а таке хоча й дуже рідко, але все ж трапляється, не збираюся замовчувати цього. Те, що 4 лютого цього року в ОГПУ нарешті повідомили про підозру чотирьом терористам, які брали участь в організації тієї злочинної ходи, – це мало, але все ж краще ніж нічого. Але сказавши А, треба вимовити й Б та В. А саме, в справі того злочинного “параду” встановити всіх учасників і не лише оголосити підозру, але й у найкоротші терміни довести справу до заочного засудження. А за аналогією пора оголошувати підозру організаторам нового “параду полонених” – Зеленському та Авакову. Адже злочинець має сидіти в тюрмі. Чи не так?

Спільне патрулювання з білим прапором під охороною ворожих солдатів
Спільне патрулювання з білим прапором під охороною ворожих солдатів
Новини по темі

«Слуги» зажадали зустрічі з Зеленським через Єрмака.

Нардепи через Арахамію і Корнієнка передали прохання про зустріч з президентом

Ігар Тышкевіч: Больше четырёх не брать. Беларусь выкрутила руки РФ в спорах о ценах на нефть

Сегодня - "День единения народов России и Беларуси" - очередная годовщина подписания первых интеграционных соглашений между странами. Впервые за последние 20 лет эта дата никак (даже формально) не отмечается на государственном уровне. В стране кар...

2

Кабмин уволил заместителя министра финансов

Кабинет министров Украины уволил Олега Мельника с должности заместителя министра финансов.

Медведчук: Власть запретила жителям Донбасса въезжать в Украину, в то время как Россия разрешила.

Украинская власть запретила жителям Донбасса въезжать в Украину, в то время как Россия разрешила

Публицист: Власть пошла на обман, потому что Медведчук перекрыл законные способы разрешить продажу земли.

Публицист: Власть пошла на обман, потому что Медведчук перекрыл законные способы разрешить продажу земли

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie