Генсек ООН закликав лідерів G20 скасувати мита та санкції через коронавірус.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш - Генсек ООН закликав лідерів G20 скасувати мита та санкції через коронавірус

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш

Гуттеріш нагадав про необхідність надати допомогу країнам, що розвиваються, які можуть серйозно постраждати від епідемії коронавірусу

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш звернувся до лідерів країн «Великої двадцятки« у зв'язку з глобальною пандемією коронавіруса.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Генсек ООН виділив кілька найбільш проблемних сфер і запропонував лідерам «Великої двадцятки» зосередитися на кількох найбільш важливих питаннях під час екстреного віртуального саміту.

Гуттеріш звернувся з пропозицією виробити скоординований підхід до зниження загрози зараження і виділення трильйонних пакетів допомоги для міжнародної економіки.

Він також нагадав про необхідність надати допомогу країнам, що розвиваються, які можуть серйозно постраждати від епідемії коронавірусу.

«Гутерріш закликав скасувати різні тарифи і мита, а також санкції, раніше введені проти деяких країн. Така відміна санкцій дозволить забезпечити доступ людей до продуктів харчування, медикаментів і медичної допомоги, необхідної їм для боротьби з коронавірусом», - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Садовська Аравія скликає країни «Великий двадцятки» (G20) для проведення позачергового самміту у зв'язку з пандемією коронавіруса в світі. Саміт пройде на цьому тижні.

Нагадаємо, що сьогодні коронавірус виявили ще у двох людей на Тернопільщині.

За даними МОЗ, в Україні станом на 13.00. 24 березня зафіксовано 97 випадків коронавірусної хвороби Covid-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

Новини по темі

Трамп не вводитиме карантин в Нью-Йорку

Трамп заявив, що вводити карантин через коронавірус немає необхідності

У Нігерії в результаті потужного вибуху зруйновано понад 100 будинків.

Внаслідок вибуху постраждали школа-інтернат, середня школа Айна Ававул, одна з найпопулярніших церков в Акурі

Сотни иранцев умерли от метанола, приняв его за лекарство.

В Иране 480 человек умерли и более 2,8 тысяч нанесли ущерб здоровью, употребив метанол в качестве "лекарства" от коронавируса.

Кот одной левой испортил творение хозяина

Пока одни используют свое время для создания чего-то нового, другие — для уничтожения. И белый кот из этого видео не относится к созидателям. Он адепт хаоса и разрушения. Его мягкие пакостные лапки в одно мгновенье испортили хозяйский шедевр — баш...

Джонсон попередив британців про погіршення ситуації з коронавірусом.

Прем'єр наголосив на необхідності дотримуватися введених в зв'язку з поширенням коронавірусу в країні правил

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie