Україна розраховує розпочати перегляд Угоди про асоціацію з ЄС - Мінекономіки.

Україна розраховує розпочати оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та усунути технічні бар'єри у торгівлі з ЄС, пише "Економічна правда".

Про це на зустрічі з головою представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом заявив міністр економіки Ігор Петрашко.

"В Україні запроваджено адаптивний план виходу з карантину, який складається з 5 етапів. Важливим є постійний обмін досвідом з іншими країнами щодо боротьби з коронавірусом, економічного оздоровлення після COVID-19, підтримки бізнесу, збереження та створення нових робочих місць.

Разом з тим, незважаючи на заходи проти пандемії, ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення безперебійного експорту с/г продукції на зовнішні ринки та забезпечення продовольчої безпеки", - сказав Петрашко.

За його словами, ЄС залишається головним торговим партнером України. У 2019 році, порівняно з 2018 роком, товарообіг між Україною та ЄС збільшився на 5,5% та становив 45,7 млрд доларів, з яких експорт становив 20,8 млрд дол. Зокрема, найбільшими імпортерами української продукції стали Польща, Італія, Німеччина, Нідерланди та Угорщина.

"Ми сподіваємось розпочати оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Це питання є особливо актуальним через непросту ситуацію у міжнародній торгівлі.

Також пріоритетним питанням для нас є усунення технічних бар’єрів у торгівлі з ЄС, ми готові до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції", - підкреслив міністр.

Читайте також: Після пандемії: що має стати новим пріоритетом у виконанні Угоди про асоціацію

Новини по темі

Ангела Меркель у розмові із Зеленським підтримала переформатування Тристоронньої контактної групи, – ОП.

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про підтримку ініційованих Україною змін у роботі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Прорыв Нормандского формата: о чем Зеленский говорил с Меркель.

 Президент Украины обсудил с канцлером Германии ситуацию на Донбассе и другие важные вопросы

1 1

Іван Проценко: Соросята чи путінята — хто більший ворог для України.

#InfoMaidanСьогодні тільки й розмов, що про Авакова. Мітинги проти нього, протести. Протести ці приписують тим, кого називають соросятами та активно з ними борються, вішаючи штамп - соросята і з підтекстом, що це щось страшнюче. Але чомусь першими...

Частная армия в Украине появится при Зеленском

 Вопрос обсуждался с Консультативным советом по делам ветеранов

«Це дуже небезпечно» , – Зеленський розповів про законопроекти щодо приватної армії в Україні.

За словами президента, на цей час є два проекти закону про приватні армії, які не зареєстровані в парламенті.

1

Раздвоение голов

Киевская Русь Чат

Примати та музика

Микола Рушниця

Кто нормальный?

Киевская Русь Чат

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie