Уряд ухвалив постанову для старту програми “Доступні кредити".

Уряд ухвалив постанову для старту програми “Доступні кредити 5-7-9%” з 1-го лютого. Про це повідомили у прес-службі Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон про внесення змін до Бюджету-2020, за якими виділяються 2 мільярди гривень на програму кредитів для підтримки мікро- та малого бізнесу.

Сьогодні своєю постановою Уряд визначив механізм, за яким будуть використовувати ці бюджетні кошти у межах діяльності Фонду розвитку підприємництва.

«Ця програма — чудовий майданчик для підприємців відкрити власну справу в Україні, а це нові робочі місця вже у 2020-му році», — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Наступного тижня до програми мають приєднатись три найбільші державні банки України. Підготовка до старту доступного кредитування для підприємців йде за планом — вже з лютого воно запрацює для малого та мікробізнесу.

Програма державної підтримки мікро- та малого бізнесу дозволить учасникам отримати до 1,5 млн грн доступного кредиту під 5, 7 або 9% для створення або розширення власного бізнесу.

«Важливо зазначити, що ця програма — це один маленький пазл великої програми кредитування, над якою ми працюємо спільно з Національним банком. Доступні кредити мають стати нормою в Україні”, — додав Олексій Гончарук.

Переглянути відео можна /за посиланням/

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Кабінет Міністрів прийняв низку кадрових рішень.

Новини по темі

Экономист объяснил, почему лозунг привлечения инвестиций для Украины неприемлем.

Единственный шанс для Украины уцелеть и при этом уйти от империи – это действовать нестандартно, выскочить "за флажки". А логика всех хрестоматийных стратегий

Лауреаты общенациональной программы «Человек года-2019» в номинации «Лидер страхового рынка года» .

Известны лауреаты общенациональной программы "Человек года-2019" в номинации "Лидер страхового рынка года". Об этом сообщает пресс-служба генеральной дирекции

Минфин внепланово предложит ОВГЗ в евро

Министерство финансов внепланово проведет размещение облигаций внутреннего госзайма в евро.

Без пересадок в ЕС: «Укрзализныця» анонсировала строительство евроколеи.

В 2020 году "Укрзализныця" планирует начать строительство узкой колеи европейского стандарта от Львова до границы с Польшей.

Задолженность украинцев за «коммуналку» превысила 60 миллиардов – Госстат.

Задолженность населения Украины по оплате жилищно-коммунальных услуг в январе 2020 года увеличилась на 6,7% и составила 61,5 миллиарда гривен (без учета электроэнергии).

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie