Зеленський підписав закон про протидію ухиленню від сплати податків.

Зеленський підписав закон про протидію ухиленню від сплати податків

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві №1209-1, який спрямований на протидію ухиленню від сплати податків.

Як сказано на сайті парламенту, документ було повернуто до Верховної Ради за підписом президента 24 лютого. Цей закон передбачає запровадження відповідальності держави за штрафи або збитки, завдані платнику податків у разі порушення його прав, пише УНІАН.

Крім того, документ містить також ряд норм, спрямованих на протидію ухиленню від оподаткування великим бізнесом.

Читайте також: Дубілет розібрався з вклеюванням касових чеків POS терміналів

У свою чергу, пов'язаний з цим документом закон про впровадження в Україні ряду правил Організації економічного співробітництва та розвитку в Європі (ОЕСР) щодо протидії ухиленню від сплати податків – Base erosion and Profit Shifting (BEPS) (№1210) був направлений на підпис президентові 11 лютого.

16 січня Верховна Рада ухвалила закон про впровадження в Україні ряду правил з протидії ухиленню від сплати податків BEPS, а також пов'язаний закон щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (№1209-1).

Читайте також: Чесний бізнес може не боятися перевірок – Нонна Багмет

Даний план дій BEPS включає 15 кроків, що покривають різні сфери протидії агресивному податковому плануванню, а впровадження цих кроків є передумовою для лібералізації валютного регулювання і відповідає зобов'язанням України в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

З 1 січня 2017 року Україна приєдналася до міжнародної програми розширеного співробітництва з питань імплементації Плану дій BEPS, участь в якій сьогодні беруть понад 116 країн світу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube

Новини по темі

Посевная кампания идет по плану: в ОПУ состоялось совещание с представителями АПК.

Представители аграрной отрасли отчитались о ходе весенне-посевной кампании на совещании в Офисе президента.

Когда покупать доллары? Ааналитики дали важный совет украинцам.

 Гривня будет расти летом

Экспорт российского газа продолжает бить антирекорды.

Россия проседает именно на тех рыночных площадках, которые ей и позволяли не только выживать в условиях санкций, но и продолжать реализовывать свои

В РФ готовятся к инфляции рубля, но упускают один важный аспект.

Удивительно, что этот аспект решили оставить без внимания, ведь на сегодняшний день главной опорой рубля являются именно ЗВР страны. ЗВР, которые при

Украина снова не замерзла и завершила отопительный сезон с рекордом.

Украина установила рекорд десятилетия по количеству содержащегося в ПХГ газа на конец сезона. В условиях рекордно падающих цен на газ и заполненных ПХГ

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie