Завтра на дорогах Львові збережеться ожеледиця

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України 26 лютого на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вдень місцями значний дощ та мокрий сніг, - інформує прес-служба ДСНС Львівської області.

26 - 27 лютого на річках басейнiв Сяну та Днiстра очiкується формування талодощового паводку з підйомом рівнів води на 0,3 – 1,3 м над рівнями 25 лютого на 08 год., без загрози негативних наслідків.

Новини по темі

237 працівників Львівської інфекційної лікарні отримають матеріальну допомогу.

Місто фінансово допомагає медичним працівникам, які працюють в умовах пандемії. Так, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні отримають від міста матеріальну допомогу — по 10 тис. грн.

Коронавірус призвів до проблем з експортом продуктів у світі - Bloomberg.

Через пандемію коронавірусу у світі спостерігаються проблеми з експортом аграрної продукції та руйнуються ланцюжки виробництва продуктів харчування.

За продуктовими наборами у Львові просять звертатись лише тих, кому це необхідно.

Як повідомили 10 квітня у прес-службі ЛМР, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин в ранковому ефірі радіо "Львівська хвиля" закликав мешканців Львова свідомо ставитись до отримання безкоштовних продуктових наб...

Через пандемію коронавірусу у Китаї прибрали собак із переліку тварин, чиє м'ясо можна їсти.

У Китаї через пандемію коронавірусу розробили оновлений перелік тварин, м'ясо яких можна їсти. Зокрема можуть заборонити їсти собак.

У Львові одному з ринків-порушників дозволили працювати.

Як повідомила прес-служба ЛМР, 9 квітня комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення дозволити роботу ринку "Тополя" на вул. Мазепи, який усунув порушення та зобов’язався дотримуватись усіх правил на час карантину.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie