Храм Гробу Господнього в Єрусалимі відкривають для вірян.

У неділю, 24 травня, для відвідувачів після двомісячного карантину відкриють головну церкву християнського світу – храм Гробу Господнього в Єрусалимі.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на газету Times of Israel, одночасно в храмі зможуть перебувати не більше 50 людей. Усі відвідувачі будуть зобов’язані одягати захисні маски чи респіратори, а також дотримуватися соціальної дистанції мінімум два метри один від одного. Крім того, прихожанам не рекомендують цілувати святині і взагалі їх торкатися.

Уряд Ізраїлю закрив на карантин храм Гробу Господнього, а також усі синагоги, мечеті і церкви у кінці березня. Вірянам дозволили молитись лише на вулиці за участі не більше 10 осіб на відстані не менше двох метрів один від одного.

Храм Гробу Господнього – християнська церква в Ізраїлі, споруджена 335 року в Єрусалимі, у районі Старого міста, головний храм християнського світу. У церкві розташовані дві святині – Голгофа і Гріб Господній, місця пов'язані із викупною жертвою Господа Ісуса Христа, його стражданням і Воскресінням.

Церква поділена між різними християнськими конфесіями – католицькою, грецькою православною, вірменською, коптською, сирійською та ефіопською церквами. Храмовий комплекс довкола неї належить Єрусалимській Православній Церкві.

Новини по темі

У львівській інфекційній лікарні померла 55-річна медсестра з підозрою на коронавірус.

У львівській інфекційній лікарні померла 55-річна медсестра з підозрою на коронавірус

Суд арештував сімох учасників поліцейської банди із Павлограда.

Суд арештував сімох учасників поліцейської банди із Павлограда

Суд повернув власниці атракціонів у центрі Львова всі конфісковані муніципалами електромашинки.

Суд повернув власниці атракціонів у центрі Львова всі конфісковані муніципалами електромашинки

Кількість реєстрацій нових ФОПів повернулася до докризового періоду.

Кількість реєстрацій нових ФОПів повернулася до докризового періоду

Зеленський вважає, що досі немає кращого голови МВС за Авакова.

Зеленський вважає, що досі немає кращого голови МВС за Авакова

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie