Зеленський має відмовитися від створення «консультативної ради» з ватажками терористів.

Влада має всі сили концентрувати на боротьбі з коронавірусом та економічною кризою, а не зраджувати Україну - Зеленський має відмовитися від створення «консультативної ради» з ватажками терористів

Влада має всі сили концентрувати на боротьбі з коронавірусом та економічною кризою, а не зраджувати Україну

Хто б не поставив формальний підпис під продиктованим із Кремля протоколом про створення «консультативної ради», відповідальність за це ляже на Зеленського

Європейська Солідарність як українська державницька опозиція підставила плече владі у протидії коронавірусу. Підтримала її ініціативи та подала власні пропозиції. В тому числі і щодо джерел наповнення резервного фонду для подолання наслідків пандемії. Ми оприлюднили план ключових стратегічних рішень для порятунку економіки, так і не дочекавшись нічого подібного від уряду Володимира Зеленського. При тому ми не випускаємо із поля зору ті червоні лінії, які йому спільно з небайдужою громадськістю накреслили ще минулого року.

Погодитися на створення так званої консультативної ради – означає переступити і зайти надто далеко за ці лінії. Це значить діяти всупереч національним інтересам України. Це значить легітимізувати ватажків окупованих Росією районів Донбасу, а країну-агресора – визнати посередницею і дати їй шанс позбутися санкцій.

Хто б не поставив формальний підпис під продиктованим із Кремля протоколом про створення такої «ради», відповідальність за це ляже на Зеленського. Тому публічно звертаюся саме до нього із категоричною вимогою відмовитися від задуманого і не погоджуватися на створення «консультативної ради».

Влада має всі сили концентрувати на боротьбі з коронавірусом та економічною кризою, а не зраджувати Україну, байдуже як, свідомо, чи просто через нездатність усвідомити очевидне.

Зараз як ніколи потрібен сильний імунітет, який би надійно захищав український державний організм від будь-яких спроб Росії вразити його.

Джерело: блог Петра Порошенка

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Новини по темі

В Украине уже предлагают в аренду домашних животных для прогулок во время карантина.

На украинских сайтах объявлений появились предложения взять в аренду собак, чтобы был повод прогуляться во время карантина и при этом не заработать гигантский штраф.

Как во время эпидемии правильно справлять церковные праздники.

 Когда в стране объявлен карантин и нет возможности выйти в церковь.

В Минздраве заведениям питания напомнили о социальной дистанции.

Минздрав просит заведения общественного питания позаботится о безопасности своих клиентов.

В Украине зарегистрировали уже более 1300 случаев коронавируса.

В Минздраве назвали количество зараженных коронавирусом в стране.

Степанов: Украинские медики отправились в Италию добровольно.

Министр здравоохранения Украины Максим Степанов заявил, что украинские медики, которые уехали в Италию, сделали это добровольно.

Кто же хам?

Киевская Русь Чат

КУДА ПРОПАЛ ЛУГАНСКИЙ?!

Андрей Луганский

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie